Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Gurme ve Yaşam Gustosu - Keyif,Lezzzet,Adresler, - Sayfa 2 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Nadas Alanı > Müştemilat
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Gurme ve Yaşam Gustosu - Keyif,Lezzzet,Adresler,
Konudaki Cevap Sayısı
24
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
35348

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 05-11-2006, 08:28
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Kapalıçarşı'daki Havuzlu Lokanta'da ...

Kapalıçarşı'daki Havuzlu Lokanta'da değişik yemeklerden ısmarladık. Tatlarına baktık. Pek hoşumuza gitti

Bir yakınımıza hediye almak için karımla ve bir dostumuzla Kapalıçarşı'ya gittik. Dostumuz Kapalıçarşı'yı bildiği için, çarşı içinde belli dükkanlara uğradık. Şimdilerde deri eşya moda olduğu için Kapalıçarşı'daki dericiler çok iş yapıyormuş.
Eskiden derici dükkanlarına girildiğinde deri kokardı. Şimdilerde deri terbiyesindeki ilerleme nedeniyle deri kokusu azalmış. İthal derilerde ise koku hiç yok. Bizim dericiler yabancı markalı kadın ve erkek çantalarının benzerini başarıyla yapmakla ünlenmiş.
İthal eşya satan mağazalarda ünlü markaları taşıyan kadın çantalarının fiyatı avro ile 1000-2 bin avro arasında dolaşıyor. Bizim derici ustalarımız gerçeğinden ayırt edilmesi güç şekilde bu çantaların benzerini yapıyorlarmış. Bu çantalar da Kapalıçarşıda 100-200 avrodan satılıyormuş...
"Yapılıyormuş, satılıyormuş" diye anlatıyorum... Bizim gittiğimiz dükkanlarda bunlar yoktu. Marka avukatlarıyla başlarının derde girmesini istemeyenler, taklit çanta üretimini ve satışını bırakmış.

İştah kabartan tezgah
Dolaşmaktan ayaklarımıza kara sular inince hanımlar "Haydi bizi Havuzlu Lokanta'ya götür" dediler. Dostumuz Havuzlu Lokanta'nın yerini biliyormuş. Ben ilk defa gidiyordum.
Lokanta Fesçiler Sokağı'ndaki Halk Bankası'nın hemen arkasında. Geniş salonları, yüksek kubbeli tavanıyla insanı etkiliyor.
Kapıdan girince hemen karşıda yemeklerin dizildiği tezgah var. Camın arkasına günün salçalı tencere yemekleri, zeytinyağlıları, çorbaları dizilmiş... Görüntü insanın iştahını kabartıyor.
Tezgahın arkasında bembeyaz giysileri ve külahlarıyla aşçılar yemekleri anlatmakla ve övmekle meşgul.
Bu tür lokantaların özelliği kapıdan girer girmez servis personelinin ilgisi oluyor. Sonradan salon şefi olduğunu öğrendiğimiz Metin Sönmez "buyur etti"... "Şu masayı mı isterseniz, bu masayı mı isterseniz? İsterseniz sizi şööyyle camın önüne alalım da yoldan gelen geçeni seyredersiniz" diyerek güler yüzle bizi bir masaya oturttu.
Bu karşılama şekli yok mu? Lokantaya gidenin yemeğini yiyerek, yemeği değerlendirmeden gönlünü almaya yetiyor.

Lokantanın yabancı müşterileri de var
Havuzlu Lokanta 1960 yılından beri Kapalıçarşı'daymış. Beş yıldır lokantayı Burhan Sarışen işletiyormuş. Aşçıbaşı Ordulu Osman Kıraç, dönerci ustası Kosova Et Lokantası'nda yetişen Mustafa Sezer imiş. Havuzlu Lokanta her gün 12.00 ile 17.30 arasında açık.
Çorbalar 3 YTL. Sebze yemekleri patlıcan musakka, bamya, kereviz, kapuska, nohut, fasulye 5-7 YTL. Et yemekleri beğendili kebap, et sote, sebzeli kebap, kuzu kapama, haşlama, İzmir köftesi 7-8 YTL. Izgaralar 9 YTL. İskender kebabı 10 YTL. Çoban salata 3 YTL. Tatlılar revani, kemalpaşa tatlısı, kabak tatlısı 8 YTL. Kahve 2, çay 1 YTL.
Biz değişik yemeklerden ısmarladık. Tatlarına baktık. Pek hoşumuza gitti. Etrafımızda çok sayıda yabancı yemek yiyordu. Genç servis personelinin yabancılarla sohbeti dikkatimizi çekti. Sadece sipariş almıyor, yemekler ve de Kapalıçarşı hakkında soruları cevaplıyorlardı.
Yabancılarla konuşanlardan birini çağırdım. Fatsalı Ömer Yılmaz imiş. İngilizce öğrenmek için kursa gitmiş. "Ben ikinci dili öğrenmeye çalışıyorum ama arkadaşım Eyüp Başer dört-beş dilde müşteriyle sohbet eder" dedi. Eyüp Başer'le de tanıştık. Diyarbakırlı. Çocukken lokantalarda çalışmaya başlamış. "Yabancı dile merakım var. Yabancı dil bilmeyene buralarda artık iş yok" diyor.
Zaman ayırınız. Çoluk çocuk Kapalıçarşı'da dolaşınız. İlla bir şey almak zorunda değilsiniz. Yorulunca Havuzlu Lokanta'da bir şeyler yersiniz. Veya sadece çay içersiniz.
Kapalıçarşı'da daha başka lokantalar ve kahveler de var. Huzur, Köşk, Özlem, Pınar lokantaları. Fes Kahve, Şark Kahve, Ay,Sultan, Colheti yemek yenilecek, oturup çay-kahve içilecek yerler. (Milliyet)

Ali RIza Kardüz
buena vista kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (05-11-2006), DENİZ (04-07-2010), Ramo (05-11-2006)
Eski 31-01-2007, 14:37
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23006 Kere teşekkür edildi
Arrow Konusun da Tek

Kilis adının onuru bir mekân!..

Bakın ben Kilisliyim.. Kilis Palace adını taşıyan bu dükkan benim gurur duyduğum kentimin adını taşıyor ve mutfağını yaşatıyor.
İkincisi.. Kilisli Palace'ın sahipleri, yani bu dükkanı açan üç adam, Mehmet, Özcan ve Adem yıllanmış arkadaşlarım.. Evime gelirler, evlerine giderim. Aile dostuyuzdur yani..
Dükkan benim gibidir. Can dostlarım hesap istememi "Ayıp" kabul ederler. Ben de bu ayıbı işlemem.. Yani bugün sizlere, hiç hesap ödemediğim bir dükkanı yazacağım. Üç can dostumun dükkanını..

Kilisli Palace, dünyanın en güzel dükkanı.. İstanbul'un değil, dünyanın.. Çünkü dünyada bir tek Boğaz var. Benzeri olmayan bir inci burası.. Kilislibu Boğaz'ın kenarında.. Gündüz ayrı, gece ayrı bir güzelliğe bakıyorsunuz, masanızda otururken.. Böylesi kaç dükkan var, dünyada..
Sevgili dostum Emre Özgüder dekore etmiş.. Aykut Hamzagil özel kumaşlar dokumuş buranın perdeleri, koltuk, divan ve minder döşemeleri için.. Kapıdan içeri adım atar atmaz insanı etkileyen bir zevk cümbüşü sunuyor, Emre..
Tam karşı köşede bir fırın var.. Önünde iki usta devamlı çalışıyor.. Bu fırında Kilis'in ünlü pideleri anında pişiyor, masanız için.. Küncülü (Susamlı yani) pide dahil.. Bu pideler başlangıç, iştah açıcı olarak önünüze gelecek, muhammara, humus ve soslu, yoğurtlu Kilis usulü patlıcan ezmeleri için.. Lezzet müthiş, ama sadece tatmakla yetinin.. Arkası gelecek çünkü..
Arkada, Mehmet Şahiner'in Kilis'ten bulup getirdiği ev kadınlarının yaptığı Kilis yemekleri var.. Kilis lezzeti, mutfağı dediğim bu.. Kilisli Palace bir kebab evi değil çünkü. Kebab, Kilis'te basit işlerdendir. Ayrı uzmanlık gerektirmez. Bu yüzden Kasaplar yapardı kebabı, ben çocukken, şimdi bilmem.. Kilis mutfağı, kebabın çok dışındadır..
Eşkili (Ekşili değil, eşkili, Kilis ağzı ile..) Yahni.. Kilis mutfağının medarı iftiharıdır. Yapılması zordur, el alır.. Anneannem komşu kızları da davet ederdi, Eşkili pişeceği gün, yardım etsinler diye.. Kuzu etinin hazırlanması, bulgurun yoğrulması, köfte haline getirilmesi, falan filan.. Başlı başına bir yemektir ve tek başına doyurur. Burada "Çorba" olarak tadımlık sunuluyor.. İsterseniz, iki ayrı Kilis yemeği daha var, çorba çeşidi diye verilen, İstanbul'da Yuvalama diye bilinen, eşkilinin yoğurtlu ve tavuk eti ile yapılanı.. Biz çocukken Yoğurtlu Orman derdik, ormanın mis kokularını yaydığı için.. Ve de gene Kilis'e has, sarımsak aşı!. Sarımsak kokmayan bir sarımsak çorbası..
Sıcakların ikinci turunda Kilis usulü lahmacun gelecek.. Ekmeği ince, üstü kırmızı renkli lahmacun.. İşte gene iddia ediyorum ki, eğer ilk defa yiyorsanız, ağzınızdaki ilk tatta "Lahmacun buysa, bugüne dek yediklerim neydi" diyeceksiniz, öteki tüm siparişleri iptal edip yemeği lahmacunla bitireceksiniz. Ismarladığınız anda hazırlanmaya başlayan, orada önünüzdeki fırında o an pişen bu lahmacunun lezzetini anlatmaya benim sözcüklerim yetmez.
Yanılıp da Kilis boyu normal istemeyin, başka şey yiyemezsiniz.. Fındık da değil, dişinizin kovuğunda kalır. Ceviz boyu iyidir.. Tercihiniz, acılı, acısız.. Soğanlı, sarımsaklı.. Dört çeşit var orada..
Devam..
Daha sonra tabağınıza kuru patlıcan dolması konacak.. Sırf bu dolmayı yemek için Kilisli'ye gidilir inanın.. Antep ikramında "Tok karnına dokuz dolma yenir" lafı bu dolmadan geliyor. Bu dolma adama dokuz da yedirir, on dokuz da.. Ama siz birde kalmaya bakın.. Tıpkı az sonra gelecek içli köfte gibi.. Onda da birde durmak için zorlanacaksınız.. Kilis usulü içli köftenin ötekilerden nasıl farklı olduğunu da göreceksiniz..
Burası benim bittiğim nokta.. Ondan ötesini, yani et yemeklerini, yani Kilis tavayı mesela, Kilis'e has oruk kebabını ve güney mutfağının öteki ızgara etlerini sadece tadabildim bugüne dek.. Et yemek için, masaya otururken "Girişlerin hepsini atlayın, doğrudan et getiren" demem gerek. Bunu başaramadım hiç..
Ve tatlılar.. Sıcak künefe.. Hafif ısıtılmış baklava.. Beyaz kadayıf.. Yani bizdeki adıyla belluriye..
Daha çok özel kaymağının zamanı gelmedi diye Mehmet yapmıyor. Şubatta bir de katmer geliyor ki.. Parmak yediren cinsten.. Kilis, Türklerin, Arapların, Süryani, Ermeni ve Yahudilerin yüz yıllar boyu bir arada yaşadıkları bir kent.. Bunların hepsinin özel ve zengin mutfağı var.. Böylesi karışınca, tadına doyulmaz Kilis Mutfağı doğmuş işte.. Şimdi bu Kilisli Palace, Emirgan'da.. Sabancı Müzesini elli metre geçin, hemen orda.. Park yeri istemediğiniz kadar. Valeler de var, zaten..
Gidin.. Bu hafta sonu deneyin mesela..
Giderseniz eğer ve günün sonunda buraya kadar yazdıklarımda bir abartma, bir kayırmacılık hissederseniz, manzaradan, dekordan, lezzetlerden ve Mustafa Şef başta servisten bir şikayetiniz olursa, her zaman orada Özcan'a deyin ki "Biz buraya Hıncal'a kanıp geldik. Şu anda aldatıldığımızı düşünüyoruz. Bu hesabı da ödemiyoruz. Ona gönderin.." Sonra da çıkın ve gidin..

Geçen hafta sonu, cumartesi gecesi, baleden çıktık Ece ile.. Ece bayılıyor Kilis mutfağına.. "Bir şey atıştıralım, oradan Q Bar'a gidelim" dedik, B.J. Crosby'yi dinlemeye.. Kilisli'den çıktığımızda saat gece yarısı 3'e yaklaşıyordu.. Kalkamadık bir türlü.. Öyle nostaljik müzikler bulmuş ki Özcan.. Saat 11'den sonra Kilisli Palace, Kilisli Club'a dönmez mi?.. Baktım bir çift dans ediyor.. Kilisli'de dans eden ilk çift.. Sordum.. NurLevent..
Öyle romantik manzara.. Öyle romantik müzik.. Kimse gitmek istemiyor.. Bir çocuklu aile dahil, o saatte..
Hafta sonu gecesi giderseniz yani, o geceye başka program koymanızı tavsiye etmem.
(0212 323 65 00)

http://www.sabah.com.tr/2007/01/12/yaz02-10-152.html

Minik Yorum : Beylikdüzü deki yerine gitmiştim... Harika..
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
Master kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (23-04-2009), Ramo (31-01-2007), selchuk (09-02-2007), su (06-04-2008)
Eski 09-02-2007, 14:04
Master - ait Avatar
.

Cherry Taris'in Kidonia Markali Yagi

15:00:33 Taris'in Kidonia Markali Yagi, Dunyanin En Iyi Zeytinyaglarinin Toplandigi ''l'extravergine'' Kataloguna Girdi
Taris Zeytin Ve Zeytinyagi Tarim Satis
Kooperatifleri Birliginin Kidonia Markali Yagi, Dunyanin En Iyi Zeytinyaglarinin
Toplandigi ''l'extravergine'' Kataloguna Girdi.
Taris'ten Yapilan Yazili Aciklamada, Taris Zeytinyaginin, Unlu Italyan Gurme
Ve Gazeteci Marco Orregia Tarafindan Hazirlanan, Dunyanin En Iyi Zeytinyaglarinin
Toplandigi Ve 7. Basimina Ulasan Uluslararasi Nitelikteki ''l'extravergine 2007''
Katalogunda Ikinci Kez Yerini Aldigi Bildirildi.
Aciklamada, Taris Zeytin Ve Zeytinyagi Tarim Satis Kooperatifleri
Birligi'nin Satis Ve Pazarlama Sirketi Olan Taris Zeytin A.s. Tarafindan Dunyaya
Pazarlanan ''kidonia'' Ve ''erkence'' Markali Zeytinyaglarindan Ovguyle Soz
Edilen Katalogun, Zeytinyagi Tutkunlari Icin Gercek Bir Referans Niteliginde
Oldugu Kaydedildi.
Taris Zeytin A.s. Genel Muduru Hakki Ozmorali, Yilda Bir Kez Cikarilan Ve
Dunyanin Cok Yakindan Izledigi ''l'extravergine'' Katalogunda Yer Almanin Genelde
Turk Zeytinyaginin Tanitimi, Ozelde Taris Zeytinyagi Markasina Onemli Katkilar
Saglayacagini Kaydetti.
Taris Zeytinyaglarinin Dunya Markasi Olma Yolunda Ilerledigini Ifade Eden
Ozmorali, En Iyi Zeytinyaglarinin Bulundugu Uluslararasi Katalogda Yer Almanin,
Urunlerinin Yurt Disi Pazarlarina Da Katki Saglayacagini Belirtti.

-aa-
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
alihoca (23-04-2009)
Eski 04-04-2007, 21:22
Lizzy - ait Avatar
Lizzy Lizzy bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 82/262
70 Mesaj ına 293 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Şuraya da bir el atalım bakalım.Eksik kalmayalım yani...
Suadiye Bağdat caddesine Saray tatlıcısı açıldı bir süre önce.Beyoğlu merkezde hep çok iyi oldukları için buraya da aynı keyifle girdik.Yakınımızda açıldı diye de sevindik.ama sonuç hayal kırıklığı.Sanki bu başka bir yer.Herşeyi farklı.Bu kadar mı el değişir?
Bir de börekçi tavsiye edeyim size.Selamiçeşme'de gene cadde üzerinde Rumeli börekçisi.Çok güzel boşnak böreği yapıyor yani.Önünden geçerken bakmamaya çalışıyorum.Yoksa sonum kötü.Ben Bahçe'nin faydalı ürünlerine takılmaya devam edeyim en iyisi...
onder (04-05-2007), selchuk (05-04-2007)
Eski 29-06-2007, 00:37
flz flz bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 41/319
39 Mesaj ına 191 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Taç Restaurant
Çubuklu-İstanbul

balık sevenler için... güzeldi... belki sizde beğenirsiniz...
flz kullanıcısına teşekkür edenler
dentist (29-06-2007)
Eski 02-07-2007, 10:25
account account bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 144/5159
85 Mesaj ına 596 Kere teşekkür edildi
Thumbs up Taris urunleri

http://www.ta-ze.com.tr/
janus (07-04-2008), Master (06-04-2008)
Eski 06-04-2008, 13:28
Master - ait Avatar
.

Cherry Yöresel Lezzet için doğru adres

http://www.balatottoman.com/
buena vista (06-04-2008), flz (06-04-2008), neron (08-04-2008), su (01-05-2008)
Eski 27-04-2008, 10:54
Master - ait Avatar
.

Exclamation Koska

Ciddi bir kandırmaca var Bu ürünü kullanırken dikkat ediniz..

Helvası ve Baklavası vede şekerlemeleri GERÇEK KOSKA hangisi olduğu özellikle DİABETİK ürünlerde daha önemli..

http://www.koska.com/ Tat olarak Gerçekten nefis olanı.. Sizde karşılaştırın..Cevizli Diabetik Baklava da Fark anlatılır gibi değil..Afiyet olsun..

http://www.koskahelvacisi.com/
account (27-04-2008), flz (27-04-2008), hazan (27-04-2008), Ramo (30-04-2008), su (01-05-2008)
Eski 22-01-2009, 09:01
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Kimileri Yeni Rakı ister, kimileri Yeşil Efe, Kimileri Burgaz, kimileri Tekirdağ... Ama sonuçta hepsi kıvamlı anason damıtma...

Afiyetler olsun

sallama rakı.1.JPG
rakı tk.1.JPG
account (22-01-2009), alihoca (23-04-2009), ar_de_ (25-01-2009), buena vista (22-01-2009), coser (22-01-2009), Master (22-01-2009), neron (16-03-2009), Ramo (22-01-2009)
Eski 15-03-2009, 08:46
Master - ait Avatar
.

Arrow Başka bir yapı....Başkası olanlara...

Derya SazakSiyaset Günlüğü
dsazak@milliyet.com.

Açık Radyo

15 Mart Pazar 2009

Ömer Madra yönetimindeki Açık Radyo’nun bağımsız yayın macerası 14.yılında.
“Uyan kafayı ye, sonra da aklını başına topla.”
Yeni yayın dönemiyle ilgili broşürün kapak illüstrasyonu Leo Murray’ın “Wake up, freak out, then get a grip” adlı filminden.
Açık Radyocular, “kafayı yemeden” güne başlamanız için olağanüstü fırsatlar sunuyorlar.
Sloganları, “Kainatın tüm seslerine, renklerine ve titreşimlerine açık radyo.”
Yola çıkarken “alternatif” bir mecra olma iddiasındaydılar. Küresel ısınma başta, hak ve özgürlükler konusunda yükselttikleri muhalif ses, sivil itaatsizlik ruhu, Açık Radyo’yu; gerçek gündemden kopuk, eğlence ağırlıklı bir yayıncılık karşısında bağımsız radyoculuğun merkezi haline getirdi.
Sabahları güne “Açık Gazete” ile başlayanlar için, “Başka bir dünya ve başka bir Türkiye”den haber ve yorumlar dinlemek mümkün.
Yüzden fazla program arasında benim seçimim, cumartesi öğle üzeri Naim Dilmener’in “Dünya Dönüyor”u. Ve “Açık Deniz”
Açık Radyo beş yıldır, “Dinleyici Destek Projesi” adıyla 9 gün 99 saat özel yayın yapıyor.
Böylece radyo, programlarına destek olan dinleyicilerinin katkısında bağımsız yayıncılığı sürdürüyor.
Dünden itibaren 22 Mart Pazar akşamına kadar sürecek 6. destek projesi de bir şenlik havasında, büyük bir coşkuyla başladı.
Radyo Günleri’ne siz de katılabilirsiniz.
Bu yılki slogan, “Parçası olun, destekleyin, çoğalalım!” Mütevazı katkılarla, yıl boyu dinleyeceğimiz programlara sponsor olabiliyorsunuz. Amatör denizcilik heyecanıyla, Beysun Gökçin’in “üç tarafı denizlerle çevrili bir radyo programı” diye Açık Deniz’i gözümüze kestirdik. Geç kalmışız! Ayşe, ezelden Açık Radyocu olduğu için “Caz Türbülans”ı seçti. Bu durumda cumaları Mikdat Kadıoğlu’nun “Havadan Sudan”ını bedava dinlemeye devam edeceğiz.
Denizcileri bilmiyorum ama bu kış İstanbul’da karaya saplananlar için Mikdat Hoca’nın sürekli yağış veren raporları baharı Ege’de karşılama özlemini geçen yıllara göre hayli artırdı.
Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Projesi’ne pazardan itibaren söyleşilerle katılacak isimlere gelince:
Bugün Şevval Sam ve Okan Bayülgen’i, pazartesi Şebnem İşigüzel’i, salı Sabahat Akkiraz ve Ezginin Günlüğü’nü, çarşamba Mor ve Ötesi’ni, perşembe ve Memet Ali Alabora’yı, cuma Tibet Ağırtan’ı, cumartesi Fikret Kuşkan ve Nejat İşler’i, pazar Uğur Yücel, Leman Sam ve Haluk Bilginer’i dinleyebilirsiniz.
99 saatlik özel yayın için 94.9 Açık Radyo’yu açın.“Hep Birlikte Açık Radyo... Daima!”
Bu kriz ortamında “kafayı yemeden” güne başlamak istiyorsanız Açık Radyo’da olun.
Ömer Madra ve arkadaşlarını dinleyin:
“Uyan kafayı ye, sonra da aklını başına topla.”
İyi yayınlar. Nice yıllar.

+++++

Senelerdir Açık, yaşamın fonunda ki ses.....

+++++

Taze çıktı.... Ciddi Aziza Mustafa Zadeh benzerliğine sahip tınıların dolaştığı,sakin ve sanılası dingin vede asil bir tonlamanın arkasında Özgün Yorumlamalarla...Yine Anlam ve Keyif üstü bir ses ve yorum...Tutkuya dönüşebilir... Jülide Özçelik - Jazz İstanbul Volume I

Bazıları ;

Kara Toprak (Aşık Veysel Şatıroğlu ) ,Yalan Dünya ( Neşet Ertaş ),Sebep ( Muharrem Ertaş ) , Geçti Dost Kervanı ( Pir SULTAN Abdal )
account (15-03-2009), ar_de_ (18-03-2009), chem73 (15-03-2009), meraklı (16-03-2009), neron (16-03-2009), serdarkus (15-03-2009)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster