Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Kum saati - Sayfa 9 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Piyasalar > Elliot Waves
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kum saati
Konudaki Cevap Sayısı
111
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
36970

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 11-06-2006, 15:47
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Son dalgada 5 bittiğinde herşey bitmiş olacakmı yoksa en tepeye üst derece 1 etiketleyip düzeltmeden sonra yükseliş devam edecekmi? Bu sorunun cevabı henüz belli değil. Kişisel görüşüm yükseliş düzeltmeden sonra devam edecek.

Sistemli olmak ve gerektiğinde stoplamak en mantıklısı. 40,000 ler aşağı geçildiğinde yukarı beklentilerimin bittiğini ve hata yaptığımı anlayıp stoplos uygulamaktan kaçınmadım ve hata yaptığımı kabul ettim. hepsinden önemlisi zararda oturmadım hatta üstüne aşağı oynayarak verimli bir düşüş seyrettim.

Benim açımdan yönü kestirmek önemli yoksa aşağı oynamak daha kolay düşüşler öyle çabuk ve sert oluyorki çok kısa sürede sonuca gidiliyor.

Yükseliş ve ana trendin bitip bitmediğini anlamak için aşağıda bir kanal desteğimiz kaldı.

Gerek kanal gerekse geri alım oranı olarak kanalın kırılmasından ziyade u 30 da 40,500 seviyesinin aşaı geçilmesi trendin bittiğinin tescillenmesi olacak.

Belkide bitmemiştir burdan bir son dalga atak gelir. her halukarda aşağı düzeltmede saysak düzeltmenin sonunda da olsak buralardan bir tepki (yada dönüş) bekliyorum.
Eklenmiş Mesaj
Dosya Tipi : gif b1.gif (42,2 kilobytes, 9 kez indirilmiştir)
Eski 11-06-2006, 21:58
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Tarihi trent bir kenara, henüz nisan 2003 de başlayan trent bile kırılmamıştır. 32500-33000 aralığı kalıcı olarak aşağı geçilmedikçe de ana trendin bittiğini söylemek, logaritmik ölçekte henüz mümkün değildir. Kırılan trent mayıs 2004 te başlayan, grafikte kesikli çizgiyle gösterilen alt dereceli trenttir.

ewp kullanıcısına teşekkür edenler
AnnE (12-06-2006), buena vista (12-06-2006), dentist (12-06-2006), neron (12-06-2006), nomeames (12-06-2006), Süvari (12-06-2006), zumbul (13-06-2006)
Eski 11-06-2006, 23:59
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Alıntı:
hakan´isimli üyeden Alıntı
Son dalgada 5 bittiğinde herşey bitmiş olacakmı yoksa en tepeye üst derece 1 etiketleyip düzeltmeden sonra yükseliş devam edecekmi? Bu sorunun cevabı henüz belli değil. Kişisel görüşüm yükseliş düzeltmeden sonra devam edecek.

Sistemli olmak ve gerektiğinde stoplamak en mantıklısı. 40,000 ler aşağı geçildiğinde yukarı beklentilerimin bittiğini ve hata yaptığımı anlayıp stoplos uygulamaktan kaçınmadım ve hata yaptığımı kabul ettim. hepsinden önemlisi zararda oturmadım hatta üstüne aşağı oynayarak verimli bir düşüş seyrettim.

Benim açımdan yönü kestirmek önemli yoksa aşağı oynamak daha kolay düşüşler öyle çabuk ve sert oluyorki çok kısa sürede sonuca gidiliyor.

Yükseliş ve ana trendin bitip bitmediğini anlamak için aşağıda bir kanal desteğimiz kaldı.

Gerek kanal gerekse geri alım oranı olarak kanalın kırılmasından ziyade u 30 da 40,500 seviyesinin aşaı geçilmesi trendin bittiğinin tescillenmesi olacak.

Belkide bitmemiştir burdan bir son dalga atak gelir. her halukarda aşağı düzeltmede saysak düzeltmenin sonunda da olsak buralardan bir tepki (yada dönüş) bekliyorum.

Resim ekleme konusunda sayın Dentis'te teşekkürler.

Grafiği yeniden ekleyelim.

b1.gif
hakan kullanıcısına teşekkür edenler
buena vista (12-06-2006), dentist (12-06-2006)
Eski 12-06-2006, 11:56
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Arrow Doğrunun Bakılan Keyfi

Sn ewp Anlatımınız ve Logaritmik bakışınızın doğruluğunu birde sayım olarak etiketlendirdiğiniz de düğmelerin şeklini daha net anlıyacağım/caklar
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
Eski 13-06-2006, 00:01
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alternatif sayım çeşitliliği nedeniyle, etiketli sunum(lar) şu aşamada sağlıklı sonuçlar üretmeyecektir.
Eski 14-06-2006, 00:42
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Düşüş beklediğimden fazla oldu. Biraz abarttılar gibi.

U 100 de aritmetik grafikte ilgiç yerde..

100.gif
Eski 14-06-2006, 10:04
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Trend kanalı kırılmamıştır yorumu EWP (eliot dalga prensipleri) ne 8 tane teşekkür getirdi.

Sayın EWP bana pek yabancı gelmediniz. O kanalda es kaza kırılırsa grafikleri silecekmisiniz?
Eski 14-06-2006, 11:54
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Borsa da herşey olabilir. alınır satılır kazanılır kaybedilir.

Bu işi profosyonelce yapanlar zaten işi bilmektedirler. Bir şekilde durumu kurtarırlar.

Profosyoneller dışında portfoyün büyüklüğüne bakılmaksızın KY olarak adlandırdığımız gurup için ise dikkat edilmesi gereken;

- Borsada işlem yapmak,

-Al sat- al yat yapmak.

Sağlığımızı bozuyorsa, psikolojimizi olumsuz etkiliyorsa durum vahimdir.

İstediğiniz kadar analiz yapın yaptığınız analizlerde duygusallığı aşamayıp, objektif bakış açısını kaybettiğinizde sonuç hüsran olur.

Kazanmak yada kaybetmek tesadüflere kalır ki her zaman papaz pilav yemez.

Bir atasözü kullandım.
hakan kullanıcısına teşekkür edenler
neron (14-06-2006)
Eski 14-06-2006, 17:29
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Alıntı:
hakan´isimli üyeden Alıntı
Hocam bu hikaye bitmez. Demiryolunun kenarında oturmuş trenleri sayıyorum.

Hızlı tren var yük treni var varda var.

Kısaca yol haritası düşündüğüm gibi gelişirse U 100 olarak çizmeye çalıştım.

Alt hedef 32,900 seviyesi ve gelecek tepki nereye kadar gider onu şimdi hesaplayamayız hele bir gelişşsin durum değerlendirmesi yeniden yapılır.

Bu analizleri EW ye yeni başlamış bir acemi olduğumu gözönünde bulundurarak değerlendiriniz.

Forum üzerinden ilk grafiğimizi yollayalım.

Eklenti 163

Bu grafikte dönüş beklediğim yerin biraz altına sarkma oldu ama tam kanal çizgisinden tepki oluştu. (Dün 13 haziran )

Bugün itibariyle grafiği güncellediğimizde birazda hayal ürünü senaryo devam ediyor gözüküyor.

14 h.gif
Eski 18-06-2006, 17:33
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı Isc

ISC De bir sayım denemesi yaptım. İlginç şeyler çıktı.

Endeks bazında oldukça kötü duruma düşmüş.

u 30 karşısında grafiiği.
isc u30.gif

Isc grafiğine log baktım.

5 dalgası 10,44 lerde bitmiş gibi gözüktü bana. Sonrası zigzag bir B ve aşağı doğru 5 dalgalık C sayılabilir.

ISCH.gif

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster