Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
metamorphosis - Sayfa 3 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Piyasalar > Elliot Waves
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
metamorphosis
Konudaki Cevap Sayısı
127
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
36093

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 21-01-2007, 10:49
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
ewp´isimli üyeden Alıntı
endeks %12,69 luk çıkış yaptı, kimimiz sevindik kimimiz ilgilenmedik, kimimiz kazandık kimimiz ise kaybettik. evet kaybedenler de var mesela vobçu hıdır. nasıl mı detaylar aşağıda.

neşeniz bol olsun

Burda vob cu hidirlardan biri ben oluyorum. Dogrudur

Tek farkim tepeyi bulmadan pozisyon acmama gibi bir farktir. Long yada short acmak icin gerekli sartlar olusmadigi icin bir müddettir repoda beklemekteyim.

Bu isi tek bilen siz oldugunuza göre basarilar dileyelim, umarim isler ters gitmeye baslayinca grafikleri silip uykuya dalmazsiniz.

Bos konusanlardan biri ben oluyorum,kisilerle degil fikirlerle tartismak en dogrusudur. Hickimse herseyi bilemez hicbirsey kesin degildir. Kisilerle cok fazla ugrasmak kavgadan baska bisey dogurmaz sidik yarisinin sonucu ortaligi kirletmekten öteye gitmez. Herkes kendi fikirlerini savunur baskalarinin kendisi gibi düsünme zorunlulugu yoktur.

Borsalar yükselirler düserler bunu hep yaparlar yapacaktirlardirda.

Kolay gelsin
Eski 21-01-2007, 11:24
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
hakan´isimli üyeden Alıntı
Burda vob cu hidirlardan biri ben oluyorum. Dogrudur

Tek farkim tepeyi bulmadan pozisyon acmama gibi bir farktir. Long yada short acmak icin gerekli sartlar olusmadigi icin bir müddettir repoda beklemekteyim.

Bu isi tek bilen siz oldugunuza göre basarilar dileyelim, umarim isler ters gitmeye baslayinca grafikleri silip uykuya dalmazsiniz.

Bos konusanlardan biri ben oluyorum,kisilerle degil fikirlerle tartismak en dogrusudur. Hickimse herseyi bilemez hicbirsey kesin degildir. Kisilerle cok fazla ugrasmak kavgadan baska bisey dogurmaz sidik yarisinin sonucu ortaligi kirletmekten öteye gitmez. Herkes kendi fikirlerini savunur baskalarinin kendisi gibi düsünme zorunlulugu yoktur.

Borsalar yükselirler düserler bunu hep yaparlar yapacaktirlardirda.

Kolay gelsin

isminizin hıdır olmadığı malumumuz. o gönderide siz kastedilmediniz, ne sizle ne pozisyonunuzla ilgilenecek kadar vaktim yok. alınganlık yapmışsınız. diğer konularda mazinin hesabını kesmek istiyorsanız buyrunuz, benimde söyleceklerim vardır elbet.
Eski 21-01-2007, 15:49
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

acayip bir pattern ve endeks

var mıdır yok mudur yorum yoktur
Eski 21-01-2007, 22:53
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

bu da başka bir formasyon adı ucube

karışık olan zihinler iyice bulansın, zigzag flat itki üçgen sarmalından kurtulamayıp WXY ye dönenlere ithaf olunur. var mıdır yok mudur gene yorum yoktur.
Eski 21-01-2007, 23:31
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

bu formasyonun ismi ise "ben pes ediyorum".

nasıl yani C dalgası en uzun üçgen mi, yok daha neler. saçmaaaaaaaaaaaa mı acaba
bırak bunları yarın ne olacak diyenlere, işlem olacak diyorum
Eski 22-01-2007, 08:54
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

Alıntı:
ewp´isimli üyeden Alıntı
pztsi ne olacak dersiniz. önce formasyon sonra haber mi, haberi bilenlerin formasyon çiziktirmesimi. yumurta tavuk hikayesi.

doholde 2,33 e özel dikkat, geçerse gökkuşağı çıkacak.
Eski 22-01-2007, 11:28
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

bir dib tarihsel olarak önceden tespit edilebilir mi? eğer gann + fibonnacci + elliott doğru kullanılabilirse evet. tarihsel analizde ne 1,618 ne 0,618 ne de 2,618 sanıldığı kadar önemli değildir. Ezberleri bozmak gerekir. dohole yönelik bir gözlem.

10 Ocak 2007 tarihindeki dibin derecesi hakkında herhangi bir yorum yapmadığımı dikkate alınız. sadece şunu söyleyebilirm, artık primary 3 e yönelme ihtimali tarih açısından mümkündür. anlamsız bir X dalgası her zaman mümkündür. dolayısıyla son söz daima piyasaya aittir.
tanımayanların yanlış anlamasını istemem, dohol 4 yıldır portföyümdedir. topikteki birçok örnek için seçilme sebebi budur. yoksa al sat vs. demek beni aşar.
buena vista (22-01-2007)
Eski 22-01-2007, 15:43
ewp ewp bağlı değil
.

Talking merkep inadı

gene bekleriz, özletme kendini.

Eski 22-01-2007, 18:57
ewp ewp bağlı değil
.

Talking

kardeş borsa bovespa geçenlerde gene düşüyordu, bahane olarak petrol fiyatlarındaki düşüş gösterilmişti. bugün petrol 1 dolarlık artışla 53 doları geçmiş. iyi güzel, ama bovespa niye düşüyor peki. petrol düşer bovespa düşer, petrol çıkar bovespa çıkar şeklinde saçma sapan bağlantılardan en az biri yanlış olmalı, bence ikisi de yanlış. yurdum insanı ise bu komediye rağmen, hala haberlerde veya dışsal faktörlerde medet umuyor ve diyorki mealen "bovespa da düşsün be abi, onlar çıkarkende biz düşmüştük, zaten tkf tkc hala pirimli, yok yok vardır bir bildikleri cumbaba konusunda haber düştü düşecek. hoş kızılcahamam kampında kese yaptırmışlar, ama olsun an meselesi yeni bir haberin gelmesi. kızım yazlıktaki televizyonu da öbürünün yanına kuralım. aynı anda iki kanalı seyredemiyorum."
Ramo (22-01-2007)
Eski 22-01-2007, 20:57
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5526 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Yangın VAAARRR

Pek Muhterem Ewp Bey ;

Şık imzanızı dikkatle incelediğimde , Elliot Bey'in dalgaları konusunda çok faydalı ipuçları edindiğimi belirteyim.sağol.

Lakin bugün acaip birşey oldu.Ben makina başında otururken mausu tutan sol elimin sürekli terlediğini hissettim.Baktım , makinanın altı ateş gibi. Bugidişle eriyecek.

Çağırdım IT müdürünü , lan oğlum dedim bana çakmaca laptop vermişin , bu acaip ısınıyo . Bir bakayım ekranına Anne dedi.
İlk tepkisi OHA oldu. Yahu anne dedi , bir sayfada böyle sürekli flashlar çalışırsa ,sen iki saat kalsan bu sayfada, değil laptopu dükkanı yakacaksın.

Meğer , bu senin imzandaki Elliot Flashları çiziktirdikçe bizim makinayı ateşler basıyor imiş.

Sizden ricam , şu yakışıklı imzanızı , her yazınızın dibinde oynatmaktan vazgeçseniz de , mesela sadece ilk yazınızın dibinde oynaştırsanız da biz de yeni makina derdine düşmesek.

Hörmetler.
AnnE kullanıcısına teşekkür edenler
ewp (22-01-2007), Ramo (22-01-2007), Süvari (25-01-2007)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster