Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Teeee bessüm - Sayfa 5 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Nadas Alanı > Müştemilat > Tebessüm
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Teeee bessüm
Konudaki Cevap Sayısı
625
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
248512

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 03-03-2006, 18:23
Arka'daş - ait Avatar
Arka'daş Arka'daş bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 39/21
23 Mesaj ına 59 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Navigasyon kanali 106'dan inciler

Aşagidaki konusmalar iddia edildigine gore gercekten olmus ve Deniz Navigasyon kanali 106'dan (Finisterra/Galicia) kaydedilmis:

Ispanyollar: "Burasi A-853, carpismadan kacinmak icin lutfen rotanizi

15 derece guneye cevirin. Su anda 25 deniz mili uzakliktasiniz ve tam

uzerimize dogru gelmektesiniz"

-Amerikalilar: "Asil siz kendi rotanizi 15 derece kuzeye cevirin"

-Ispanyollar: "Negatif! Tekrarliyoruz, rotanizi 15 derece guneye
cevirin"

-Amerikalilar: "Sizinle ABD gemisinin kaptani konusuyor, kendi rotanizi derhal 15 derece kuzeye cevirin!"

-Ispanyollar: "Onerinizi makul ve mumkun bulmuyoruz. Bizecarpmak istemiyorsaniz 15 derece guneye cevirin"

-Amerikalilar: (Sesini yukselterek) "Sizinle ABD deniz filosunun buyuklukte ikinci ucak gemis i USS Lincoln'un kaptani Richard James
Howard konusuyor, beraberimizde iki kruvazor, avci ucaklari, dort denizalti var. Ayrica bizi hucumbotlar destekliyor. Size TAVSIYE
etmiyorum, EMREDIYORUM! Rotanizi 15 derece kuzeye cevirin, aksi halde filomuzun emniyeti icin gereken tedbiri alacagiz! Derhal rotamizdan
cekilin gidin!

-Ispanyollar: "Sizinle Juan Manuel Salas Alcantara konusuyor, burada iki kisiyiz. Beraberimizde bir kopek, aksam yemegimiz, iki sise bira
ve bir de kanaryamiz var. Kanarya su anda uyuyor. Ayrica bizi radyo istasyonu Cadena Dial de La Coruna" destekliyor. Su anda Ispanya'nin Finisterra
Galicia kiyisinda ve A-853 numarali deniz fenerinde oldugumuzu gozonune aldigimizdan burdan hic bir yere gitmeye niyetimiz olmadigini
soyleyelim. Deniz fenerimizin Ispanya'daki deniz fenerleri arasinda buyukluk acisindan kacinci sirada oldugu konusunda hic bir fikrimiz
yok. Kayalik sahillerimize kafadan gecirmek uzere yonlenmis geminizin emniyeti icin istediginiz tedbiri alabilirsiniz. Ama yinede israrla tavsiye ediyoruz rotanizi 15 derece guneye cevirin.

-Amerikalilar: Okey, anlasildi. Tesekkurler....
Arka'daş kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (07-03-2006), Buddha (08-04-2006), buena vista (07-03-2006)
Eski 04-03-2006, 14:28
TheSecret TheSecret bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 193/144
60 Mesaj ına 370 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Eski 05-03-2006, 20:48
Ramo - ait Avatar
Ramo Ramo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 603/2786
438 Mesaj ına 2346 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

EŞEK VALİ

Birgün; Kamil Paşa, yapılan bir şikayet üzerine, Şair Eşrefi vilayet makamına davet etmişti. Davete icabet eden Eşref, vilayete geldiği zaman, kendisine valinin encümende olduğunu ve biraz beklemesi icap ettiğini söylediler.

Valiyi bekleyen şair, bir ara konuşulanları dinlemeye çalıştı. O esnada; valinin, münakaşa edilen bir mesele hakkında "O kadar incelemeyin, millet eşektir, anlamaz" dediğini duydu. Bu sözlerden fena halde üzülen şair, cebinden çıkardığı bir kağıda şu kıtayı yazdı ve ordaki odacıca valiye verilmek üzere bıraktı, sonra da çıkıp gitti...

Reddolunmaz sözü ama eşşoğlu can sıkar

Millete eşek diyen eşek herif bilmez mi ki

Sadrazamlar da, valiler de milletten çıkar.>
Ramo kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (07-03-2006), chem73 (05-03-2006)
Eski 07-03-2006, 10:21
dentist - ait Avatar
dentist dentist bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 1.058/2200
469 Mesaj ına 3880 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Evlilikte PaylaŞmak

Soguk bir kis aksami, MacDonalds'in kapisindan iceri yasli bir amcayla teyze girmisler, bir masaya oturmuslar. Derken amca, kasaya gidip 1 hamburger, 1 buyuk boy patates ve bir buyuk Cola almis. Elinde tepsiyle masaya donmus, hamburgeri ikiye bolerek yarisini teyzenin onune koymus, sonra butun patatesleri tek tek sayarak onlarin da yarisini teyzeyevermis, sonra Cola kutusunu da ortaya koymus, once bir yudum kendisi iciyor sonra da teyze bir yudum aliyormus.
Herkes "ne tatlilar, iki tonton buraya gelmisler, bir kisilik yemegi ikisi yiyorlar zavalliciklar" diye onlari izliyormus. Derken bir de bakmislar ki teyzenin onunde hamburgerle, patatesler oldugu gibi duruyor, kocasinin afiyetle yemek yiyisini seyrediyor, arada bir de Cola'dan bir yudum aliyormus. Sonunda orda calisanlardan biri dayanamamis, yanlarina gitmis;
-"affedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadim lutfen izin verin size bir menu kendim ismarlayayim."
Yasli amca; "tesekkur ederiz ama biz halimizden memnunuz. 60 yildir evliyiz ve ''herseyimizi iste boyle paylasiriz" demis. Bunun uzerine genc adam teyzeye donmus; "peki ama teyzecigim, siz neden hamburgerinizi, patateslerinizi yemiyorsunuz, neyi bekliyorsunuz?.."
Yasli teyze yanit vermis;

"dişleri!.."
dentist kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (07-03-2006), buena vista (07-03-2006)
Eski 07-03-2006, 17:05
gemici - ait Avatar
gemici gemici bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 190/1
30 Mesaj ına 248 Kere teşekkür edildi
Tanımlı e malden

Sevgili eşime,

7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim.

Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.

Geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi farketmedin.
Ama sen ne yaptın? eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin, televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın.
Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiç birşey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun !......

işte bu yüzden bende artık seni TERKEDİYORUM.......

NOT:
Lütfen beni aramaya kalkma, ERKEK KARDEŞİNLE beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim.!!!!
Eski karın !

Sevgili eski Karıma,
inan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiç birşey beni bu kadar sevindirmezdi.
Evet doğru, 7 Yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana herşeyi yaptın.
Tamam çok fazla Spor programlari seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlıktan geliyordum, ama bu bile fayda etmiyordu.
Tabiki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! tam "aynı Erkeğe benzemişsin diyecektim ki, aklıma annemin bir sözü geldi;
"EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA"

"senin en sevdiğin yemeği yaptım" derken galiba sen beni Kardeşimle karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim bir yemekti!!
Ben yatmaya giderken üzerinde yeni ve çok seksi bir gecelik vardı tamam, ama üzerinde hala Etiketi duruyordu, ve inşallah bu bir tesadüftür ama,
geceliğin fiyatı 49.99'du ve o gün kardeşim benden tam 50£ borç almıstı????
Ama biliyormusun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim, ve herşeyin birgün güzel olucağını, değişiceğini ve mutlu olucağımızı umuyordum.
İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Lotto'da tam 10 Milyon Euro !... kazandığımı öğrenmiştim, hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için
Jamayka'ya iki bilet aldım, ama eve geldiğimde sen bir mektup bırakıp gitmiştin.
Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.
Dilerim seçtiğin ve herzaman hayalını kurduğun bu hayatta mutlu olursun.
Avukatımın dediğine göre "bıraktığın bu mektuptan sonra, benden hiç bir Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş!!! nerdeysen orda kal!!!
NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama, adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi !...

İmza: O şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR !!!!
gemici kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (08-03-2006), Buddha (08-04-2006), RAINBOW (09-03-2006), TheSecret (07-03-2006)
Eski 07-03-2006, 17:06
gemici - ait Avatar
.

Tanımlı bu yazıda e mailin altında geldi..yorumsuz

Bu mesaj ve ekleri mesajda gonderildigi belirtilen kisi ya da kisilere ozeldir ve gizlidir.Bu mesajin muhatabi, ilgilisi, ya da gonderileni olmamaniza ragmen mesajin herhangi bir sekilde tarafiniza ulasmis olmasi halinde anilan mesaj ve mesajda yer alan bilgilerin gizliligi ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de soz konusudur.Bu yukumlulukle birlikte bu mesaji ve eklerini kullanamaz, kopyalayamaz baska kisilere gonderemez ve aciklayamazsiniz. Boyle bir durumda lutfen mesaji gonderen kisiyi bilgilendiriniz ve soz konusu mesaj ile eklerini bilgisayarinizdan ve sisteminizden derhal siliniz.Bu mesaj ve eklerinde yer alan bilgi ve belgelerin dogru ve guncel olup olmamasindan dolayi mesaji gonderen kisinin ya da Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu'nun herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir."E-posta mesajlari internet ortamininda degisime ugrayabilir.Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu bu mesajin ve icerdigi bilgilerin size degisiklige ugrayarak veya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden ve herhangi bir sebeple bilgisayariniza ve sisteminize verebilecegi zararlardan sorumlu tutulamaz
gemici kullanıcısına teşekkür edenler
AnnE (07-03-2006), TheSecret (07-03-2006)
Eski 07-03-2006, 17:38
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Evlilik ve Ask..Oldukca eski bir köse yazisi..

Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış adamı / kadını sevmek kolaydır.

Aslında aşk, aynı insanı, sabahın körü uykudan uyandırdığındaki en sinirli hali ile de kabul edebilmek, aynı tuvaleti bir dakika arayla kullanabilmek, diz yapmış pijamalarla kanapede yastıklara sarılıp sızmışken bile şevkatle okşayabilmektir.

Buna katlanamayanlar zaten aşık değillerdir.

Bu durumda evlilik hoşlandığın insana karşı olan duygularını öldürüyor diyebiliriz.

Zira aşıksan, aynı havayı solumak bile zevk verir.
Hep beraber olmak istersin.
Banyodan gelen su sesi bile onun evde olduğunun işaretidir ve huzur verir.

Ütülediğin gömleğin ona ne kadar çok yakışacağını düşünürsün.

Pişirdiğin yemeği ne çok seveceğini hayal edersin.

Bin tane ayakkabısı varken binbirinciye sahip olmaktan mutlu olacak diye, istediğin gömleği satın almaktan vazgeçersin.

Zamanla almaktan çok, birşeyler vermekten mutluluk duyduğunu keşfedersin.

Eğer kadın evlilikte ikinize yemek pişirecek, dolabı düzenleyip ütüyü yapacak bir anne olacak görülüyorsa, o kadının saçlarının hiç yağlanmadığı ve adamın geceleri terlemediği düşünülüyorsa, asla kavga edilmeyecek ve lavabo tamir edilirken dahi gülüşüp öpüşülecek zannediliyorsa zaten beklenti bir evlilik değil, bir amerikan filmini yaşamaktır.

Bu hayallerle yola çıkıldığında, damat ilk gece gelinin saçlarından onbin firkete sökmeye çalıştığında, gelin ise damat firketeleri çıkaramayıp "s.... .m böyle kuaförü" diye söylendiğinde, zaten evlilik sandıkları şey çatırdamaya başlayacaktır.

Evlilik; sadece aşk değildir.

Evlilik; ev arkadaşlığı, kankalık, sırdaşlık, ortak hesaba sahip mudilik, ayrı kökenlerin birleşmesi, başı hatırlanmayan bir akrabalık ilişkisidir.

Aşk bu ilişkide tutkuyu sağlar ama zaten tek başına ayakta tutamaz.

Aşıksanız ateşli sevişmeler yaşarsınız ama kış akşamları evde konyak içip geyik yapamayabilirsiniz.

Hala canınız sıkıldığında onu değil de annenizi arıyorsanız, yalan olmuştur o evlilik.

Aşk evlilikte gider gelir. halıya kola döktüğünde aşk biter, ama o, halıyı temizleyebilirse gene aşık olunur.

O aradaki sinir evresini aşabilenler ellinci yıla kadeh kaldıranlardır.

Tahammül edemeyenler ise ikinci evlilikten sonra artık evliliğin yalan olduğuna inanacaklardır.

Zafer, direnenlerin olur.

CAN DÜNDAR...
buena vista kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (08-03-2006)
Eski 08-03-2006, 12:58
fiora fiora bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 84/12
0 Mesaj ına 3170 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Filozof ve dalkavuk

Bir filozof ile bir dalkavuk konuşuyormuş. Filozof ne derse dalkavuk
onu tasdik ediyormuş. Nihayet sabrı tükenen filozof haykırmış:

- Birader, hiç olmazsa bir kez olsun dediğime itiraz et de iki kişi
olduğumuzu anlayalım.
fiora kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (08-03-2006), chem73 (08-03-2006)
Eski 09-03-2006, 12:56
gemici - ait Avatar
.

Tanımlı

Sevgili Günlük,

12 Agustos

Kanada'daki yeni evime tasindim.Çok heyecanliyim.Burasi çok

güzel.Daglarin manzarasi muhtesem.Onlarin karlarla kapli halini

görebilmek için sabrimi zorluyorum.

14 Ekim

Kanada dünyanin en güzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun

tonlarina dönmeye basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kaç

geyik gördüm.Çok güzeldiler.Muhtemelen yeryüzündeki en harika

hayvanlar. Burasi cennet olmali.Burayi çok seviyorum

11 Kasim

Geyik avlama sezonu kisa bir süre sonra basliyor.Böyle harika

hayvanlari öldürmeyi nasil olurda isterler anlamiyorum. Umarim

yakinda kar yagisi baslar.Burayi seviyorum.

2 Aralik

Dün gece kar yagdi.Heryerin beyaz bir örtü ile kaplanisini seyretmek

için gece kalktim.Tipki karpostal gibi.Disari çiktik merdivenlerdeki

ve garajin önündeki karlari

kürekle temizledik. Kartopu oynadik(ben kazandim). Kar temizleme

makinasi

belediye'nin )gelince, garajin önündeki karlari tekrar temizlemek

zorunda kaldik.Harika bir yer.Kanada'yi seviyorum.

12 Aralik

Dün gece biraz daha kar yagdi. Kar temizleme makinasi ile garajin

önündeki karlari tekrar temizledik.Burayi seviyorum.

19 Aralik

Dün gece biraz daha kar yagdi.Ise gitmek için garajdan

çikamadim.Burasi çok güzel bir yer fakat kürekle kar temizlemekten

yoruldum.Kar temizleme makinasina Lanet olsun!

22 Aralik.

Bu beyaz bottan dün gece biraz daha yagdi.Kürekle kar atmaktan ellerim

su topladi ve belim agrimaya basladi.Kar temizleme makinasinin ben

garajin önünü kürekle temizleyene kadar yolun kösesinde gizlendigini

düsünüyorum.zepevenk...

25 Aralik

sattığımın yilbasisi.Yine yagdi.Eger kar temizleme makinasini

Kullanan pezevengi bir elime geçirirsem yemin ederim o pustu

gebertecem.Yollardaki lanet buzlari eritmek için neden daha fazla tuz

kullanmadigini anlamiyorum.

27 Aralik

Allahin belasi dün gece yine yagdi.Kar temizleme makinasinin en son

gelisinden beri üç gündür karlari kürekle atamadigim için eve

hapsoldum.Hiç bir yere gidemiyorum.Hava durumunu sunan spiker bu gece

25 santim daha yagacagini söyledi.25 cm karin kaç kürek edecegini

biliyormusun ?

28 Aralik

Kusbeyinli spiker yanilmis.83 santim daha yagdi.Bu gidisle karlar

yazdan önce erimez. Kar temizleme araci kara saplandi ve hiyar oglu

hiyar sürücü benden küregimi ödünç istedi.Karlari temizlerken tam alti

kürek kirdigimi ve sonuncusunu da onun kalin kafasinda kirmaktan zevk

duyacagimi söyledim.

4 Ocak

Nihayet evden çikabildim.Markete gittim ve yiyecek aldim.Dönüste

lanet geyigin biri arabamin önüne

atladi. Arabamda yaklasik 3000 dolarlik hasar var.Bu

hayvanlarin hepsini gebertmek lazim.Lanet yaratiklar her yerde

varlar.Umarim avcilar hepsinin kökünü kurutur.

3 Mayis

Arabayi sehirde bir tamirciye götürdüm.Yollara dökülen bas belasi

tuzlar yüzünden arabamin kaportasi çürümüs.

10 Mayis

FLORIDA'YA TASINDIM...
Eski 09-03-2006, 18:51
horcan horcan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 50/46
0 Mesaj ına 547 Kere teşekkür edildi
Tanımlı supermen

Adamcagiz hayli alkollü ve de bitkin üstelik gecenin saat üçünde evine gelir. > Karisi son derece zinde, duruma kesinlikle hakim, kocasini sorgulamaya başlar.

> - Söyle bakalim Süpermeeen. Neler yaptin bu aksam?
> - Valla karicim, patronla beraber müsterileri yemege çikarttik.
> - Eeee, sonra ne yaptiniz süpermen? > - Oradan striptize gittiiik... Ben sadece seyrettim.
> - Yani sen bi?iyler yapmadin degil mi, süpermen ??!!!
> - Ben hiç bisicikler yapmadim, ama sen niye bana ikidebir süpermen diyorsun?
> - Valla, ben bir seni bir de süpermeni gördüm donunu pantolonunun üstüne giyen !!!

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster