Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe - Sayfa 9 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Arka BahÇemiz > Arka BahÇe
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Arka BahÇe
Konudaki Cevap Sayısı
14497
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
652211

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 17-03-2006, 16:08
zumbul - ait Avatar
zumbul zumbul bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 79/805
0 Mesaj ına 420 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Amİn

Ey cenabırabbülalemiiin!
Ey hikmetinden kudretinden sorgu sual olunmayan yüce Allahım!!!

Euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahiiiiim!!!

Malum zata vahyi kereminizle lutfedip de gelişini bizlere haber verdiğiniz irina ismiyle namı cihanı sarmış cennet hurisini gören bu gözlerimizi kızıla boyanan günlerde cehennem ateşinden sen koru yarabbiiiii!

Gelişi bahar misali gönlümüzü yeşerten bu cennet nimetinin,
dönüşünde de bizleri ardına takılıp katına aldığın,cehennemin kızıl alevlerinden ırak eylediğin kullarının cümlesine ilhaaak eyle yarabbiii!!!
zumbul kullanıcısına teşekkür edenler
december (17-03-2006), dentist (17-03-2006), neron (17-03-2006), Ramo (18-03-2006), Süvari (17-03-2006), Ömmes (17-03-2006)
Eski 17-03-2006, 16:16
alihoca alihoca bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 361/2464
166 Mesaj ına 2501 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Güzel AnnE'm,
Ciğerim AnnE'm;

Malumaliniz Bizans Havalarına güven olmaz,
Şu İranaahanım gelin kızımızı pek ince giydirmeyin,
Çok daha fazla da açmayın kurban olayım.Hani maazallah,üşütür müşütür diye diyom....

Amman diyeyim..

Arz-ı hörmetler ederim.
alihoca kullanıcısına teşekkür edenler
bikmisbroker (17-03-2006), dentist (17-03-2006), Ramo (18-03-2006)
Eski 17-03-2006, 19:10
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Arka Bahce ve IRINA....

.......
-Yok yok, sen beni tanimadin..
-Bagislayin, nerden tanisiyorduk?
-Askolsun, yani dedi IRINA..
Nerden tanidigini, kim oldugunu animsamak icin kendini zorladi.Ah, bir taniyabilse, birkac söz konustuktan sonra basindan savacakti..
-Gözüm isiriyor ama...
Gercek kendisi olarak söyle demek istiyordu:"Tanimadim ulan, n`olacak yani?
-Seni tanimak zorunda miyim ?
-Görüyorsun surda bir kadinla basbasayim, sirasi mi simdi tanidik cikmanin ?
-Uygunsuz IRINA.."
Böyle demek istiyordu ama diyemiyordu aslinda buena vista..
-Ne yazik ki sizi taniyamadim, diyordu..
-Yaziklar olsun..
-Hafizam cok zayif da..Hangi tarihde tanismistik acaba ?
-Ne zaman tanistigimizi da sen bul bakalim..
-Icelim...diye kadeh kaldirdi IRINA..
-Demek sen simdi beni tanimadin, ha ?

buena vista
buena vista kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (17-03-2006), dentist (17-03-2006), Trusty (18-03-2006)
Eski 17-03-2006, 19:24
dentist - ait Avatar
dentist dentist bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 1.058/2200
469 Mesaj ına 3880 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Yetmez

Olmaz kardeşim olmaz bir İrina bu kadar kişiye yetmez nereye gerekiyorsa oraya dilekçe verelim maruzatımızı anlatalım ,halimizi bildirelim....
Biz fazla İrina isterük..
Şimdi nerden çıkdı demeyin malum bu İrina pek kararsız bu aralar bir eşyalarını topluyor bir yerleşmeye çalışıyor e bu kadar insanda onla beraber hop oturup hop kalkıyor ve hatta karadeniz bölgesinde bir yerlerde bazıları İrinaaa ,İrinaaa diye geceleri rüyalanırmiş diye duyduk.
Velhasılı kelam biz şöyle oturaklı , yerleşik ve hatta mumkunse yedekli İrina isterük...
dentist kullanıcısına teşekkür edenler
berg (17-03-2006), bikmisbroker (17-03-2006), buena vista (17-03-2006), Trusty (18-03-2006), zumbul (18-03-2006)
Eski 17-03-2006, 21:25
Buddha - ait Avatar
Buddha Buddha bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 55/105
26 Mesaj ına 165 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Yedeklisi değil yedi düvel gediklisi…

Malum,bulunduğumuz ve soluduğumuz zamanın dilimi itibari ile Greenwich denilen diyarı yerden 2 saat önde,her nedense ikizimiz mukabili sayılan sambacı diyarından ise 5 saat daha da önde olan diyarı yarenizmizde,diliminin kimi bizimle bir,kimi bizden de önde olan amma velakin ırkının güzelliğindenmidir nedendir bilinemez gurbet ellerden kalkıp BAHÇEYİ ARDI mızı şenlendiren dostu muhabbetimizi şenlendiren havalar ısındıkça kendini yellendiren Irina kardeşimize ikiz arayanlar amma bulamayanlara duyurulur.
5 saat geriden de bassa,Karadeniz kıyılarından daha önce reflekse haiz olan, mariANNA kardeşinizin bizimle mesaisinin kesiştiği kısa anlarda aynı kalp ritmi ile bir aşağı bir yukarı oynaşıp durmamız acep grupsal bir zevke haiz olmamızdanmıdır yoksa kan bağının zorlanmasımıdır…

NOT:Mammacığım mariANNA içinde epeyi anlam içerirmidirki...
Buddha kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (18-03-2006)
Eski 18-03-2006, 02:17
Trusty - ait Avatar
Trusty Trusty bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 58/44
0 Mesaj ına 411 Kere teşekkür edildi
Talking Arka Bahce'ye nur yagmis...

Alıntı:
zumbul´isimli üyeden Alıntı
Ey cenabırabbülalemiiin!
Ey hikmetinden kudretinden sorgu sual olunmayan yüce Allahım!!!

Euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahiiiiim!!!

Malum zata vahyi kereminizle lutfedip de gelişini bizlere haber verdiğiniz irina ismiyle namı cihanı sarmış cennet hurisini gören bu gözlerimizi kızıla boyanan günlerde cehennem ateşinden sen koru yarabbiiiii!

Gelişi bahar misali gönlümüzü yeşerten bu cennet nimetinin,
dönüşünde de bizleri ardına takılıp katına aldığın,cehennemin kızıl alevlerinden ırak eylediğin kullarının cümlesine ilhaaak eyle yarabbiii!!!

Aha simdi Arka Bahce'ye Kur'an Kursu acabiliriz...

Kadro sorunumuz olmaz.
zumbul (18-03-2006)
Eski 18-03-2006, 23:13
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Menü

Benim sevdam İstanbul'un en büyük yangınıydı
Benim Gönlüm, gözlerinin en büyük aşığıydı
Ben bu şehrin yalnızıyım
Gecelerin ayazıyım
Kalbimde cam kırıkları, hiç dinmeyen bir sızıyım

Ne bu ? dedim... Menekşe gözlerini, omuzunun üzerinden,ince bir eda ile sundu, gözlerime ve ekledi..Nalan...

Mırıldandığın şarkıyı değil, tarator kabındaki dedim....

aahh o mu.. Manyonez içine Mersin limonu ve iç ekmek rendesi vede dövülüp ezilmiş 3 diş Trakya sarmısağı...

Manyonezi Polonezköy yumurtasından yaptım...

Peki dedim ..Genel menü ve sunum tarzını anlatırsan pek vaktim yok yukarı çıkıp duş alıp üstümü değiştireceğim...

İlk önce misafirinizin ve sizin şeker sorununuzu düşünerek hazırladım,

Buz kabında, Beluga Malassol havyarı,Kızarmış kepek ekmeği ve Polenez tereyağı

Şuan tam zamanı Kuşkonmazın, Kremalı Kuşkonmaz çorbası

Masanın muhabbetinin anlamına çeşni olsun diye ara tat olarak, Rossini türü ufak börekler trüflü katkılı

Ana yemek ,Sülün Rostosu, haşlanmış Ödemiş patatese eşlik eden buhar gösterilmiş kuşkonmaz garnitürü ve Tarator sosu

Salata olarak Semizotu üstüne gezintili dökülmüş sarmısak püresi ile zenginleştirilmiş Cunda Sızması

Sarı erik Pastası ( Tatlandırıcılı ) , Portakal Dondurması ve Evian Maden suyu

Şarap olarak, Jenerik olarak Bordo isim olarak Barton& Guestier Margaux 2001 seçtim...mutabıkmıyız... dedi

Kahve yokmu ?? dedim .. ahh hemde ellerimle kavurdum ve kendim çektim... zaten çekiyorum...

Anlamadım dedim

Kahveyi dedi yanına dem olsun ve hazmına lezzet katsın diye Hennessy XO

Ok şık teşekkür ediyorum saat 19:30 gibi gelecekler...

Üst kat merdivenlerine yöneldiğimde yine mutfakta İrina’nın mırıldanması düştü kulaklarıma...

Sen ne anlarsın sevdadan nasıl insansın
Dilerim sende benim gibi sende yanarsın

Yine Nalan galiba dedim.....

Yemek ve Misafirler YARIN
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
Master kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (19-03-2006), buena vista (19-03-2006), Ceenk (19-03-2006), dentist (19-03-2006), neron (20-03-2006), Süvari (20-03-2006), Trusty (19-03-2006), zumbul (19-03-2006), Ömmes (19-03-2006)
Eski 18-03-2006, 23:49
dentist - ait Avatar
dentist dentist bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 1.058/2200
469 Mesaj ına 3880 Kere teşekkür edildi
Red face Sabah ezanı

Uzakdan bakdım
- O mu acaba? diye geçirdim içimden karar veremedim doğrusu ama kaç kez karşılaşma şansım olabilirdiki ?
Evet evet yanına gidip soracakdım.
-Senmisin o? diye...
Tüm cesaretimi topladım ve gittim yanına evet yakından görünce o olduğuna şüphe yokdu sordum yinede
-Senmisin o? dedim ..
Derin mavi gözleriyle bakdı bana durgun ve üzgün görünüyordu , önce cevap verip vermemek arasında bocaladı belliki konuşmak istemiyordu ama üsteledim
-Burda ne arıyorsun hem de bu saatte?
Artık o olduğuna şüphem yokdu ondan cevap bile beklemeden devam ettim
-Gitme lütfen dedim binme o otobüse hepimiz senin burda kalmanı çok istiyoruz hem gitmen için ne sebep olabilirki herşey çok güzel değil mi?
Hala hüzünlü görünüyordu.
-Olmuyor dedi çok üzülüyorum ve de kimsenin kırılmasını ve üzülmesini istemiyorum! en iyisi benim gitmem! dedi.
Benim kim olduğumu bile sormamıştı. Ama öyle bir anlatmaya başladıki yıllardır arkadaştık sanki ...Anlattı anlattı anlattı.
Çok şaşkındım geldiği ilk günlerden bahsederken gözleri parlıyordu ve yaşadığı güzel günleri anlatırken anılar kah güldürüp kah hüzünlendiriyordu beni. Son olarak...
-Geldiğim ilk günleri hatırla dedi sende oradaydın ama seni görmediğimi zannettin ama ben hepinizi gördüm ve artık gitme zamanı...

Belliki onu vazgeçirmek için konuşmanın bir faydası olmayacakdı. Konuşurken bineceği otobüsün önüne gelmiştik..

-Seni bir kere öpebilirmiyim dedim !!!.Lütfen yanlış anlama seni çok seven bir arkadaşım adına dedim.

Şaşırdı ve bir kahkaha attı bunun evet mi hayır mı olduğunu anlamaya çalıştım, yüzüne bakdım, birden yüzü karardı sonra bir ses duydum.....

Allahuekber allaaaahuekber........
Yatağımda şöyle bir doğruldum önce ne olduğunu anlamaya çalıştım, bir süredir sabah ezanının sesi uyandırmaya başlamışdı beni........Yaşlanıyorum galiba dedim içimden.
dentist kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (19-03-2006), buena vista (19-03-2006), Ceenk (19-03-2006), Trusty (19-03-2006), zumbul (19-03-2006)
Eski 19-03-2006, 01:53
Trusty - ait Avatar
Trusty Trusty bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 58/44
0 Mesaj ına 411 Kere teşekkür edildi
Talking Ahh yanlarim yanlarim...!

Hadi Bakalim aciklada gorelim...

Sen ne anlarsın sevdadan nasıl insansın
Dilerim benim gibi sende yanarsın

Yine Nalan galiba dedim.....

Biz daha Irina'yi cozemezken, bir de Nalan cikti.

Oh olsun sana Trusty, yermisin corbacida paralari...?

Simdi coz cozebilirsen..
Eski 19-03-2006, 23:34
Ceenk - ait Avatar
Ceenk Ceenk bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 249/95
0 Mesaj ına 4515 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Beni Global Likidite Çarpsın ki !!

İki damla yaş süzülüyordu elmacıklarından aşağı.

Bantlanmış gözlerini göremiyordum. Buğday sarısı saçları ile dörtgen mukavva kutunun üzerinde duran, Allah’ım öldüm mü ben !! Yoksa Huri’ler dünyaya mı indi diye şaşkınlıktan kıvranan beynimin bana ağır geldiği anlardandı. Hurilerin bildiğimiz mukavva kutusun üzerinde böylesi duracağını heralde MÖ.’de yaşamış atalarımız bilselerdi onu çoktan icat etmiş olurlardı. Bununla kalsa iyi !! Dünyanın en büyük şirketleri arasında General Elektrik, Microsoft yerine MukavvaSoft’u görürdük. Dentaş Ambalaj hisselerine MukavvaSoft’un talip olması ülkemiz gündeminin 3 ayınızı temizinden alırdı. KartonSoft olaya çomak sokmak için ne çabalar sarfettiğini siz düşünün.

Konuyu derinlemesine incelemeye koyuldum. Kutu üzerinde bulunan iki yukarı ok, bir şampanya bardağı ve bir adet şemsiye ve de kutu üzerinde ne yazdığını anlayıp okuyamadığım bir yazı. Filologlara danışmam farz oldu. Gittim zat’ı hallerine. Burnundan kıl aldırmayan havaları ile bunu anlayamadıklarını öğrenmem 3 tam günümü aldı. Bu yazı üzerine tam ümidi kesmişken, sabah kahvaltısı için söylediğim yarım ekmek arası Beyaz Peynir (dikkat buyrun lütfen Beyaz Peynir’in ilk harfleri büyük yazılmıştır) ve domates (hani bu mevsimde sera olsa) siparişimin geldi. Siparişi getiren Blue Çağına varmasına 5 kalmış kardeşim kendisini fark etmediğimi anlayarak yanıma geldi ve bağırmaya başladı ;

Abiiiiiiiii, Abiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,,

Bu mukavvayı ben tanıyorum.

Çocuğa Annemden, babamdan bilmiş kardeşim edasıyla bir sarılmışım kiiiii !!

Abi, boğuluyorum, bırakkkkkkkkk diye bağırmasıyla irkildim,,

Blue çağına varmamış kardeşim ne mi dedi ?

Eh 3 (üç) gün filolog beklemiş kardeşiniz olarak birazda siz bekleyin.
Ceenk kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (19-03-2006), Ramo (20-03-2006), Süvari (20-03-2006), Ömmes (20-03-2006)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster