Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
metamorphosis - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Piyasalar > Elliot Waves
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
metamorphosis
Konudaki Cevap Sayısı
127
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
36093

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 19-01-2007, 16:54
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı metamorphosis

öncelikle selamlar, nickim elliott wave principle kelimelerinin ilk üç harfinden oluşmakta. metamorphosis ise değişim, dönüşüm, başkalaşım anlamlarına gelmekte. düzeltmeden itkiye metamorphosis yani. akademisyenim, ilgi alanım bulanık kümeler, matematiksel programlama (optimizasyon) ve elliott dalgaları. bunların forumu bağlayan kısmı elliott dalgalarıdır. imkb 30 da yer alan belli başlı senetler ve genellikle endekslere ilişkin analizlerimi farklı bir bakış açısıyla bu topikte paylaşacağım. yer yer teorik içerikli elliott soru ve yanıtlarıyla, ezberlerinizi bozmaya hazır olunuz. ezber bozmayanların çövdürmesini izlemek isteyenlerin malum sitenin ilgili topiklerine bakması yeterlidir. bu arada hoşbulduk
serdarkus (19-01-2007), TheSecret (19-01-2007)
Eski 19-01-2007, 17:10
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Sn ewp, hos geldiniz..
Eski 19-01-2007, 17:13
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

ilk sayım paranoyanın zirvesindeki doğan holding için
Sabah gazetesi habire kötülüyor holdingi , vergi borcu muamması da çözülmedi, niye döndü o zaman, kesin bilmediğimiz bir haber var,
belki de formasyon tamamlanmıştır

buena vista (19-01-2007), Ramo (19-01-2007), TheSecret (19-01-2007)
Eski 19-01-2007, 17:24
Ramo - ait Avatar
Ramo Ramo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 603/2786
438 Mesaj ına 2346 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Hoş gelişler ola sayın EWP,
Arka Bahçemizin sulak arazilerinde umarız keyif alır,Bizleri de güzel yazılarının sarhoşu yaparsın.Konun hayırlı olsun.Başarılar
Eski 19-01-2007, 17:50
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

endeks 5 dakika ytl grafik
36300 lerde formasyonun adı konmuştu, aşağıya doğru itki dendi dualar eşliğinde, sonra 40500 geçmezse bir ihtimal durum kotarılabilirdi anomali diye.
sistemi modellemek mi, modele uygun sistem bulmak mı açmazıydı gerisinde yatan şartlanmışlıkların. gelişen formasyon adını grafikte görüyorsunuz.

dohol (19-01-2007), Ramo (19-01-2007), TheSecret (19-01-2007)
Eski 19-01-2007, 18:17
dohol dohol bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 187/292
54 Mesaj ına 2054 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Hızlı bir giriş ,güzel grafikler, zevkle izliyeceğim sizi ....
Eski 19-01-2007, 19:32
TheSecret TheSecret bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 193/144
60 Mesaj ına 370 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Sen bilinen elliottçuların içinde hızla yükselen değersin. Zirveye ne kaldı ki! Başarılar sana başarılar. Şu azmine hayranım, helal olsun valla. Ismarlamak Hadi birde uygulaması var, işte bunu da başardın.

Bir söz vardır ya hani, "kim tutar seni"
Eski 19-01-2007, 20:04
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

hoşgeldin diyen herkese selam olsun, hoşbulduk. sn. thesecret lütfetmiş sağolsun.
Eski 19-01-2007, 20:48
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Forumda eksik olan dinamizmin kokusunu alıyorum.
Hoşgeldiniz.

5 dakikalıklardan anlatmak istediğiniz acaba ilk dalgamızın bitişi 2 beklentiniz ardından 3 de depoyu doldurmanızmı? (Haber sadece ara 5. dalganın uzunluğunu ve zamanını belirledi gibi)

41500 ler olarak bekliyordum oysa bir üst dalgaya bakarak ilk çıkış hareketini. Üzücü bir cinayet, bulanan sular, değişen gündem... İşte Türkiye işte ortadoğu... Burada hergün herşey değişebilir.

Tuhaf bir dönencede yazmaya başladınız.
Bilmem tesadüflere inanırmısınız. Ben inanmam

Tekrar hoşgeldiniz.
Eski 19-01-2007, 21:03
ewp ewp bağlı değil
.

Tanımlı

Alıntı:
Süvari´isimli üyeden Alıntı
Forumda eksik olan dinamizmin kokusunu alıyorum.
Hoşgeldiniz.

5 dakikalıklardan anlatmak istediğiniz acaba ilk dalgamızın bitişi 2 beklentiniz ardından 3 de depoyu doldurmanızmı? (Haber sadece ara 5. dalganın uzunluğunu ve zamanını belirledi gibi)

41500 ler olarak bekliyordum oysa bir üst dalgaya bakarak ilk çıkış hareketini. Üzücü bir cinayet, bulanan sular, değişen gündem... İşte Türkiye işte ortadoğu... Burada hergün herşey değişebilir.

Tuhaf bir dönencede yazmaya başladınız.
Bilmem tesadüflere inanırmısınız. Ben inanmam

Tekrar hoşgeldiniz.
sn. süvari teşekkürler. haberleri daha doğrusu dışsal etkileri tümüyle reddetmezsek rahmetli elliott un kemikleri sızlar. ya elliott yapacağız yada yapmayacağız. her şey kuralına uygun olacak. ama ta en başından yani beynimizdeki şartlanmışlıklardan sıyrılmamız lazım. günlük işlem yaparken bu nasıl olacak onu bilmiyorum ama. şimdi hırant dink mevzuu yada başka bir kötü haberin etkisi olamaz benim sayımlarıma. çünkü teoride zerre boşluk yok. 5 dakikalık sayımda kanal alt bandının paralelinin yukarıya doğru kırılmış olması yeterince ipucuydu zaten, yani bir düşüşün gelmesi zaten beklenmekteydi benim penceremden. yorum, tuhaflık ve tesadüf mevzuunda haklısınız.
AnnE (19-01-2007), Süvari (21-01-2007)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster