Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Guruba gush’bakışı.... - Sayfa 53 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Bahçıvanlar > Fidanlık
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Guruba gush’bakışı....
Konudaki Cevap Sayısı
14167
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
625624

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 27-03-2008, 19:33
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Haydar Dümen'e sordular..

Türkiye'nin cinsellik konusundaki araştırmalarıyla önde gelen isimlerinden Psikiyatr Dr. Haydar Dümen, dört yıldan bu yana Posta gazetesindeki köşesinde okurların sorularını yanıtlıyor. Dr. Dümen'e gelen son dört yılın en ilginç sorusu ise Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yatan Mustafa Yaşar'dan geldi.

Mustafa Yaşar'ın sorusu şöyle:

Haydar Bey, ben cezaevinden yazıyorum bu mektubu. Bizim iki muhabbet kuşumuz var. Bunlara hiçbir masraftan kaçınmadığımız halde ön sevişmeyi yapıyorlar ama ilişkiye girmiyorlar. Dişi erkekten 2-3 ay kadar dolgun. Dişi her türlü cilveyi yaptığı halde erkekte bir yaklaşım göremiyoruz. Tecrübenize dayanarak bizi bilgilendirirseniz çok memnun kalırız. Saygılarımızla...

Dr. Haydar Dümen'in bu soruya verdiği yanıt ise şöyle:

Değerli okurum, bence kuşlar sizlerden utanıyor! Onca insanın arasında bu işi yapmak kolay mı? Etraf röntgenci dolu ve siz sevişeceksiniz? Yapabilir miydiniz? Zor! Bu arada siz de kuşların halinden biraz anlayın be evladım. Ön sevişmeye başladıklarında çevrelerinden çekilin de işlerini görsünler. Hepsi bir yana, ben insan doktoruyum. Kuştan da muhabbetten de çok iyi anlarım ama muhabbet kuşundan değil! MILLIYET
buena vista kullanıcısına teşekkür edenler
account (28-03-2008), dentist (27-03-2008), Master (27-03-2008), meraklı (27-03-2008), neron (28-03-2008), serdarkus (29-03-2008)
Eski 29-03-2008, 09:28
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Arrow Zor artık eskisinden farklı bir ZOR

Türk Osman' in bir günü:

Osman Bey, sabah saat 7.00'de Casio masa saatinin alarmıyla gözlerini açtı.
Puffy yorganını kaldırdı.
Hugo Boss pijamalarını çıkarıp
Adidas terliklerini giydi. WC 'ye uğradıktan sonra banyoya geçti.
Clear şampuan ve Protex sabunuyla cold water duşunu aldı.

Axe rolon’unu sürdü.
Colgate ile dişlerini fırçaladı.

Rowenta ile saçlarını kuruttu. Bill's gömleğini ve Pierre Cardin takımını giydi.

Police formen parfümünü her yerine sürdü.

Lipton çayını içti.
Sony televizyonda medya özetlerini ve flash haberleri izledi.
Citizen kol saatine baktı. Aile fertlerine ' ÇAV' deyip

Bluemoon sitesindeki residanse evinden çıkıp

Hyundai otomobiline bindi.

Blaupunkt radyosunu açarak, rock müziği buldu.

Sabah sabah bu müzik hızlı geldi,

ermeni Ktarert grup CD.sini koydu.
Ağzina bir Polo şeker attı .
Altında Benetton mağazası bulunan,

Şehrin göbeğindeki Mega Center'daki ofisine varınca,
Fujitsu-siemens bilgisayarını çalıştırdı.
Microsoft Excel'e girdi.
Ofis boy'dan Neskafe'sini istedi.
Saat 10.00'a doğru açlığını yatıştırmak için Gressini yedi.
Öğleyin Wimpy's Fast Food kafeteryaya gitti.

Ayaküstü Coca Cola ve kings burger i mideye indirdi.
Camel light sigarasını yakıp,Daily Mirror gazetesini karıştırdı.
Aksam-üzeri iş çıkışı Image Bar'a uğrayıp JB'sini Arjantin fındığı,

Pakistan fıstığı ile yudumladı.

Sonra köşedeki Shopping Center'a uğradı ...
Eşinin sipariş ettiği Henkel Supra deterjan, Ace çamaşır suyu, Palmolive sampuan,
Gala tuvalet kagidi , Dünyanın bir numaralı mısırı Maluna (Malezya – Unakıtan mısırı)

Sprite gazoz, Dove sabun ve Johnson kolonyayı alarak kasaya yanaştı.

HSBC Visa Gold kartıyla faturayı ödedi.

Hafta sonu eşi Hayrünnisa ve kızı Marisa ile Galleria'ya giden Osman Bey,
Showroom'lar dolaşıp Marks & Spencer’ dan Lacoste tişört ,

Ankamoll ‘da Kinetix ayakkabı,
Real ‘ de Lee Cooper blue jean satin ald

Eve lazım olan çiviyi Tvist marka olarak Praktiker ‘den temin etti..

Aksam evde bir gazetenin verdigi TV Guide'a göz atan Osman Bey,

kanallar arasinda zapping yaparak,

Fox , e2 kanallarda First Class, Top Secret, Paparazzi gibi programlar izledi.
Ayni anda Outdoor, maria claire dergisini Doritos cipsini salsa sosla yiyerek karıştırdı.

Saat 22.00'ye dogru Show'da Türk dilinin çöküşü üzerine panel başladı.

Hoşuna gitmedi, sıkıcı geldi.

Uykusu gelen Osman Bey,
LCD televizyonunu şatlayıp yatak odasına geçerken, açık pencereden

başka televizyonlardan gelen

Çanakkale zaferi gibi şeyler duydu, kendini mutlu hissetti.
'Ne mutlu Türk'üm diyene!' diye gerindi ve Philips lambasını söndürüp uyudu.

Hala da uyuyor. Ne zaman uyanacagi belli değil

Minik not : Emaile sunan CanDosta sevgiler..
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
Master kullanıcısına teşekkür edenler
account (30-03-2008), AnnE (31-03-2008), ar_de_ (29-03-2008), buena vista (30-03-2008), dentist (29-03-2008), hazan (24-04-2008), neron (01-04-2008), serdarkus (29-03-2008), su (02-04-2008), zumbul (01-04-2008)
Eski 02-04-2008, 16:30
serdarkus - ait Avatar
serdarkus serdarkus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 317/1236
52 Mesaj ına 2228 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Seanstayım.. glu gluu!

Alıntı:
serdarkus´isimli üyeden Alıntı

...Hani nasıl desem..
Tam olarak Aysun Kayacı modundayım.

Takıldım ben birkaç gündür.
Çıkamadım bu hesabın içinden.

Ben şimdi, falanca adet/tane/sayı/lot/kağıt alacam, de ki ihlas.. herbiri 79 kuruşla çapılacak
Sonra dağdaki çoban da aynı kağıdı alacak,
Bak hele bak.. onun ki de yine 79 dan sayılacak!.

Yani dağdaki çobanla benim yaptığım işlem aynı fiyattan hesaplanacak.
Nerede devlet, hani domokrasi.
account (03-04-2008), AnnE (02-04-2008), buena vista (03-04-2008), dentist (02-04-2008), Emin (08-04-2008), hazan (03-04-2008), Master (03-04-2008), meraklı (06-04-2008)
Eski 06-04-2008, 14:38
.

Tanımlı Fabrika

İlan şaka değil, son derece ciddi:
“Ankara Esenboğa Havalimanı’nın yanında 5.000 m2 kapalı alan üzerine 5 yıl önce orta ölçekli bir Amerikan kapı ve mutfak üretim tesisi (Egesan) kurdum. Eksik sermaye ve piyasanın düzensizliği yüzünden firmam eridi. Yaklaşık makine parkı değeri 500.000 YTL olan fabrikamı HİÇBİR BEDEL TALEP ETMEKSİZİN, evet doğru duydunuz, bedel talep etmeksizin sırf işçilerimiz işinden olmasın düşüncesiyle işletmeci bir şahsa devretmek veya ortak olmak istiyorum. Piyasa borcu da olsa olsa 60.000 YTL civarında. TURGUT... 0533 398 76 43.

Melih Asik``in pazar yazisindan..

(Milliyet)
account (07-04-2008), ar_de_ (07-04-2008), hazan (08-04-2008), Master (06-04-2008), meraklı (06-04-2008), neron (08-04-2008), serdarkus (06-04-2008)
Eski 16-04-2008, 19:23
.

Tanımlı Yemenli kız sekiz yaşında dul kaldı .

Yemen’de babası tarafından zorla evlendirilen 8 yaşındaki kız çocuğu, açtığı boşanma davasını kazandı.

Başkent Sanaa’da, babası ve kocası aleyhinde açtığı davayı kazanan Nücud Muhammet Ali, gazetecilerle konuşurken gülümseyerek, "Boşanmış olmaktan memnunum, tekrar okula gidebileceğim" dedi. Küçük "dul kadın" başına gelenleri anlatırken, "2.5 ay önce nikah kıydılar. 18’ime gelene kadar baba ocağında kalacaktım ama aradan 1 hafta geçtikten sonra babamla annem beni kocamın evine yolladı" diye konuştu. Babasını affettiğini de belirten küçük Nucud, artık dayısında kalacağını bildirdi.
(HÜRRIYET)
ar_de_ (16-04-2008), hazan (24-04-2008), Master (16-04-2008), meraklı (17-04-2008)
Eski 18-04-2008, 18:57
.

Tanımlı AKP Genç’in üzerine yürüdü ..

Süleyman DEMİRKAN/ANKARA

'Önceden planlamışlar beni linç edeceklerdi..

Meclis’te bir grup AKP milletvekili, Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç’i dövmeye kalkıştı.

Genç’i AKP’lilerin elinden CHP, MHP ve DSP milletvekilleri zor kurtardı. Genç’in dün akşam yaşadıkları 19 Şubat 1968’de Genel Kurul’da Türkiye İşçi Partisi İstanbul Milletvekili Çetin Altan’a AP milletvekillerince yapılan linç girişimini akıllara getirdi.

Kamer Genç, Meclis Genel Kurulu’nda Katar’la imzalanan uluslararası işbirliği anlaşmasının görüşülmesi sırasında söz alarak kürsüye çıktı. Genç, AKP hükümeti üyelerinin sık sık Katar’ı ve Arap ülkelerini ziyaret etmesini sert bir dille eleştirince, AKP Afyon Milletvekili Halil Aydoğan, Genç’e laf attı. Genç, "Muhatabım sen değilsin, Tayyip gelsin buraya, muhatabım Tayyip" diye tepki gösterdi. Konuşmasından sonra aralarında Bayram Özçelik ve Zeyit Aslan’ın da bulunduğu bazı AKP milletvekilleri Genç’in oturduğu sıraya giderek üzerine yürüdü.

ŞEREFSİZ HAKARETİ AKP’li Zeyit Aslan’ın Genç’e yönelik tekmesini CHP’li Eşref Karaibrahim, önlemeye çalıştı. AKP’lilerin sayısı artınca, CHP ve MHP’li milletvekilleri çevresinde etten bir duvar örerek Genç’i kulise çıkartmak istedi. AKP’li Enver Yılmaz da "Şerefsiz, Başbakan’a hesap sormak sana mı düştü?" diyerek, Genç’in üzerine yürüdü. CHP ve MHP’lilerce kulise çıkartılan Genç’e peşinden gelen AKP’liler, tekme ve tokatla saldırdı. Bu sırada ağıza alınmayacak küfürler edildi. CHP’li Başkanvekili Güldal Mumcu’nun verdiği aradan sonra CHP ve MHP’li milletvekilleri olayı protesto etmek için Genel Kurul’u terk etti. Olayın ardından Genç, gazetecilere "Beni linç edeceklerdi. Hepsi birden saldırdı. İçlerinde Grup Başkanvekilleri de vardı. Ben tek başımaydım" diye yakındı. (Hürriyet)

minik yorum: bunlari oraya gönderende kabahat..
dentist (19-04-2008), hazan (24-04-2008), Master (19-04-2008), meraklı (19-04-2008), neron (21-04-2008)
Eski 21-04-2008, 19:34
.

Tanımlı Köy nerede inek yuttu!

Mersin’de inek yüzünden bütün köyden olan köylülerin Aziz Nesin’lik hikayesi 1996 yılında ‘Her vatandaşa 2 inek’ sözüyle başladı. Hollanda’dan getirilen ve günde 30 litre süt verecek inekleri taksitle almak isteyen köylü sıraya girdi. Köye önce Avrupai bir ahır yapıldı. Aylarca geciken hayvanlar geldiklerinde davul zurna ile karşılandı. Ancak mutluluk kısa sürdü. ‘Sağlıklı’ raporu olan hayvanlar tek tek ölmeye başladı. İneklerin bir bölümünün yaşlı, bazılarının şap ve brucella hastalığı taşıdığı tespit edildi. Tarım Bakanlığı devreye girince inekler Adana’da kesildi. Hayvanları kamyon tutup götürmek de yine köylüye düştü.

AİHM’E Mİ GİTSEYDİK

Makus talih köylünün peşini bırakmadı. Köy, 1998-2003 yılları arasında karantinaya alındı. Hayvan beslemek yasaklandı. 2003 yılından itibaren yavaş yavaş borçlarını ödemeye başlayan köylüye kötü haber bu kez Ziraat Bankası’ndan geldi. Banka, 2001 yılının üzerinden 7 yıl geçtikten sonra, alacağını talep etti. Gırtlağa kadar borçlu ahali borcu ödeyemeyince haciz işlemleri başlatıldı. Banka iki kefil istediği için neredeyse köyün tamamı haczedildi. Ev ve arsalar hacizle gitti. 400 haneli köyün dörtte üçü aynı akıbete uğradı. Duruma tepki gösteren köylüler “Banka ihtar bile çekmedi, ‘O dönem devleti mahkemeye vermeniz gerekiyordu’ gerekçesini sundu. Biz vatanseverlik yaptık, kötü mü ettik. AİHM’mi gitseydik” dedi. CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, şimdi talihsiz köyün öyküsünü TBMM gündemine taşımaya hazırlanıyor. AKSAM

Deniz GÜÇER/ANKARA
hazan (24-04-2008)
Eski 21-04-2008, 19:43
.

Tanımlı Damat, maganda kurşunu ile öldü ..

Afyonkarahisar merkeze bağlı Bostanlı köyünde düğün evinde sıkılan maganda kurşunu damadın ölümüne neden oldu.
Alınan bilgiye göre, tek oğlunun mürüvvetini görmek isteyen baba İlyas Demir'in 18 yaşındaki oğlu Muhammet Demir'e düğün yapmak istedi. Turgutlu'da bulunan akrabalarını davet etti. Kına gecesi evin önünde sıkılan kurşunlardan biri damadın başına isabet etti. Damadın ölümüne neden olan kurşun Turgutlu'dan düğün için gelen 35 yaşındaki halasının oğlu Niyazi Özkara'nın tabancasından çıktığı iddia edildi. Merminin başına isabet ettiği Demir hayatını kaybetti. İl jandarma komutanlığı ekipleri düğün kasetine el koyarken, genç damadın ölümüne neden olan hala oğlu Niyazi Özkara ile tabancaya el koydu.

Oğlunu maganda kurşunu ile kaybeden baba İlyas Demir, "Tek oğlumu ablamın kızı Kerime ile evlendirmek istemiştim. Nikahlarını da düğün öncesinde kıymıştık. Oğlumun mürüvetini görmek için hiçbir masraftan kaçınmamıştım. Olayda oğlumun ölümüne neden olan kişi de düğün için Turgutlu'dan davetli olarak gelmişti. Şimdi üç aile birden parçalandı. Oğlum mezara giderken, halamın oğlu cezaevine, ablamın kızı da ortada kaldı." dedi.

Bu arada hayatını kaybeden 18 yaşındaki damat Muhammet Demir'in cenazesi Afyon Devlet Hastanesi'nde yapılan otopsi sonrasında köyde toprağa verildi.
(Afyonhaber)
account (22-04-2008), hazan (24-04-2008), Master (21-04-2008), serdarkus (22-04-2008)
Eski 22-04-2008, 19:11
.

Tanımlı Kadıköy vapurunda provakasyon ..

Her gün AKP ve yanlılarının çeşitli yerlerde sergiledikleri garip davranışları anlatan mesajlar alıyorum. Ama bugüne kadar hiçbirini yazmadım çünkü (lütfen gönderenler alınmasın) bunların doğruluğunu bilmek mümkün değil. Bu tür mesajlarla kolaylıkla oyuna da getirilebilirsiniz.
Ancak bugün ilk kez bu tür bir olayı size de anlatmak istiyorum. Çünkü bu kez neredeyse 40 yıldır tanıdığım okul arkadaşım bir iş kadınından dinledim olayı. İsterseniz onun ağzından okuyalım;
Pazartesi günü Eminönü’nden kalkan Kadıköy vapuruna bindim. Üst salonda oturuyorum. Karşımda simsiyah çarşaf içinde bir kadın oturuyor. Yanında da 7-8 yaşlarında bir oğlan çocuk var.
Çocuk bayağı haşarı. Bir aşağı bir yukarı koşturup duruyor. Ara sıra da benim yanıma geliyor. Dirseğini dizime dayıyor. Çocuktur, yapar. Benim kızım da küçükken otobüste vapurda tanımadığı kişilerin yanında durur, hatta yaslanırdı bile, çocukların genel davranışıdır bu.
Ancak biraz sonra garip bir şey olmaya başladı. Çocuk önce dirseğini dayarken daha sonra bacağımı tutmaya başladı. Daha sonra elini etiğimin altına sokmaya çalıştı. Bir iki sefer kızıp “Haydi git bakayım annenin yanına” diye seslendim. Oralı olmayınca çarşaflı kadına dönüp “Hanım şu çocuğuna biraz sahip çık, bak ne yapıyor” dedim.
Dememle birlikte kadın ayağa kalkıp bana ne söylesin? “Kadın kadın çocuk diye kızıyorsun değil mi, büyük biri okşasa çok hoşuna giderdi ama.”
O an kendimi kaybetmişim. Yerimden fırladığım gibi kadının üzerine atladım. Boğuşmaya başladık. Kadının çarşafı açıldı, altından 20-22 yaşlarında bir kız çıktı. Tam bu sırada cüppeli, beline kadar siyah sakallı bir adam peydah oldu. Kalabalığa dönüp “Ey ümmeti Müslüman, görüyorsunuz değil mi bu dinsizleri, Müslüman kızlara nasıl saldırıyorlar?” diye bağırmaz mı?
Çok şükür ki vapurdakiler hem olayı görmüşlerdi hem de aralarında fanatik dinci yoktu herhalde adamın etrafını çevirip “Her şeyi gördük, milleti tahrik etme, burayı İran’a çevirmeyin” diye çıkıştılar. Adam, kız ve çocuk hemen alt kata indiler, bu sırada iskeleye yanaşıyorduk, yok olup gittiler.
Eğer çok güvendiğim biri başına geleni anlatmasa dünyada inanmazdım.

catakli@gazetevatan.com
ar_de_ (22-04-2008), hazan (24-04-2008), meraklı (23-04-2008), serdarkus (22-04-2008)
Eski 22-04-2008, 22:25
serdarkus - ait Avatar
serdarkus serdarkus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 317/1236
52 Mesaj ına 2228 Kere teşekkür edildi
Tanımlı İyi bayramlar!

Çocukluk bittikten beri itirazım var benim bu bayrama.
Niye çocukların bayramın kutluyorlar da bize kalan sadece eski güzel anılara hüzünle dalmak.

Niye bu bayramın en hüzünlü anı, bir zamanlar Derme ilkokulunda iken ilk bayram, ilk tören.. şehir caddesinde öğretmen Muazzez hanımın –çocuklar yorulmasın fazla düşüncesiyle olacak- kısaca bir yürüyüş, sonrasında hemen kestirmeden yürüyüşü sonlandırması. Yapma be öğretmenim, o yaşta o yürüyüş öylesi zevkli ki sanki Dünyayı fethetmişiz, coşkunun adımı.. ki zaten sonrası tüm bayramlar şehir statlarında zevksiz, monoton, çamurlu ya da tozlu ama ille de çok yorucu..

Bunları irdelemek için ille de Aysun mu olmak lazım.
Ya bayram bize de hitap etsin, ya da biz bayrama uyalım.
Ne yapalım.
Hadi, hep beraber.. yarın biraz çocuklaşalım derim.
account (23-04-2008), buena vista (23-04-2008), dentist (23-04-2008), Emin (06-05-2008), hazan (24-04-2008), Master (22-04-2008), meraklı (23-04-2008)

Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster