Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - metamorphosis
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 19-01-2007, 21:03
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
Süvari´isimli üyeden Alıntı
Forumda eksik olan dinamizmin kokusunu alıyorum.
Hoşgeldiniz.

5 dakikalıklardan anlatmak istediğiniz acaba ilk dalgamızın bitişi 2 beklentiniz ardından 3 de depoyu doldurmanızmı? (Haber sadece ara 5. dalganın uzunluğunu ve zamanını belirledi gibi)

41500 ler olarak bekliyordum oysa bir üst dalgaya bakarak ilk çıkış hareketini. Üzücü bir cinayet, bulanan sular, değişen gündem... İşte Türkiye işte ortadoğu... Burada hergün herşey değişebilir.

Tuhaf bir dönencede yazmaya başladınız.
Bilmem tesadüflere inanırmısınız. Ben inanmam

Tekrar hoşgeldiniz.
sn. süvari teşekkürler. haberleri daha doğrusu dışsal etkileri tümüyle reddetmezsek rahmetli elliott un kemikleri sızlar. ya elliott yapacağız yada yapmayacağız. her şey kuralına uygun olacak. ama ta en başından yani beynimizdeki şartlanmışlıklardan sıyrılmamız lazım. günlük işlem yaparken bu nasıl olacak onu bilmiyorum ama. şimdi hırant dink mevzuu yada başka bir kötü haberin etkisi olamaz benim sayımlarıma. çünkü teoride zerre boşluk yok. 5 dakikalık sayımda kanal alt bandının paralelinin yukarıya doğru kırılmış olması yeterince ipucuydu zaten, yani bir düşüşün gelmesi zaten beklenmekteydi benim penceremden. yorum, tuhaflık ve tesadüf mevzuunda haklısınız.