Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - metamorphosis
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 19-01-2007, 20:48
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Forumda eksik olan dinamizmin kokusunu alıyorum.
Hoşgeldiniz.

5 dakikalıklardan anlatmak istediğiniz acaba ilk dalgamızın bitişi 2 beklentiniz ardından 3 de depoyu doldurmanızmı? (Haber sadece ara 5. dalganın uzunluğunu ve zamanını belirledi gibi)

41500 ler olarak bekliyordum oysa bir üst dalgaya bakarak ilk çıkış hareketini. Üzücü bir cinayet, bulanan sular, değişen gündem... İşte Türkiye işte ortadoğu... Burada hergün herşey değişebilir.

Tuhaf bir dönencede yazmaya başladınız.
Bilmem tesadüflere inanırmısınız. Ben inanmam

Tekrar hoşgeldiniz.