Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Donanım
Konu: Donanım
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-12-2009, 07:12
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5527 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Ben bu donanıma fena takıldım.
Bizim buralarda bulunmadığı için üzerinde bilimsel inceleme yapamadım henüz.

Resimlerden aklıma takılan bazı hususlar hakkında, inceleme yapmış şahsiyetlerden yardım rica ederim.

Kullanma talimatındaki 4 nolu resimdeki kadının sağ göğsü neresindedir ?

Adı geçen göğüs, 3 nolu resimde, normal bir halde dururken, 4 nolu resimde neden göbeğe doğru ciddi bir şekilde yaklaşarak neden gayri nizami bir hal almıştır ?

Konuda şekledilen kadın, işerken neden elini beline koymak gibi bir ''çelınc'' havasına girmektedir ? Bu kime ne havası atmaktır böyle ? Ayakta işeyebilmek gibi bir marifeti sergilemenin bu gururlu pozu , izleyen kimde ne tür bir duygu yaratmaktadır ve aslında bir kasın, işerken kendini neden göstermek istesin ki ?

6 nolu resimde bir kuru çöp kutusuna atılan bu cisim, sızdırmazlık testinden geçmiş midir ?

En alttaki, donanımın kullanılabileceği yerleri gösteren simgeler içinde bir adet otobüse rasladım. Bir otobüs içinde, pantolonu sıyırıp, orasına burasına bir aparat takarak işeyen kadın tahmin ediyorum ki diger çişi gelen yolcular tarafından acaip bir şekilde kıskanılacaktır. Ama, otobüste otururken bu aparatın, kullanım yerine monte edilemeyeceğine göre, bu otobüste ayaga kalkarak pantolonunun önünü acan ve aparatı yerleştirerek huşu içinde işeyen yolcumuzun ruh hali merak konusudur. Üstelik bu eylemi yaparken, kullanım talimatına göre, sağ elini de cebine sokacağı için, otobüsün bir freni ya da bir cukura denk gelmesi halinde, aparatın yerinden çıkması ile oluşacak nahoş durum, muhayyile sınırlarımı aşmaktadır.

Aynı şekilde, denizde kullanımı konusunda hiçbirşey söylemek istemiyorum. Denize işemek yerine bu aparatı kullanmayı düşünene tüketicimiz, bikinisini sıyırıp aparatı yerleştirdiğinde, sağ elini hangi cebine sokacaktır ?