Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Altın
Konu: Altın
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 08-03-2006, 07:13
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Gerçekten harika olurdu Svg. Ömmes ama galiba senden başka bunu anlatabilecek yok.
Artık bizi kırmazsın...

Bildiklerim uzun zamanlar öncesinde birçok ülke parasını altına endekslemeyi bıraktı. En sonda ABD ben kerizmiyim bende artık altına endekslemiyorum dedi.

-Halen dünyanın birçok yerinde harıl harıl altın üretiliyor. Az bulunuyor da ne kadar bulunuyor. Bilen yok. Yarın Japonlar bakarsınız nasıl inci imal ediyorlarsa altında imal edebilirler.
Osmanlının parası altındı. Ardından enflasyon icat olunca altını düşüremeyince paranın içindeki altın miktarını azaltmaştı.

-Savaş ve kaos ortamlarının baş yatırım aracı olması, fiziksel ve takibinin olmaması tercih nedenleridir.

Ben daha bir şey yazmadan altın aşağıya döndü yine...

Sayımı şimdilik WXY olarak düünüyorum. Sanki bitirdiğim noktaya kadar 5 i sayamıyorum. 3 de kalıyorum.