Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Forum hakkında .GENEL.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 12-03-2006, 20:51
RAINBOW - ait Avatar
RAINBOW RAINBOW bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 29/28
10 Mesaj ına 21 Kere teşekkür edildi
RAINBOW - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı Sorun

Bir sorunum var....biraz küçük ama yine de bahsetsem iyi olacak galiba...

Bildiğiniz üzere IMKB bölümüne "Dobra dobra" diye başlayan bir topik açtım..ve bu topiğe zaman zaman yazdığım bir kısım gönderi bulunmakta...

Yer yer arka-bahce forumuna girdiğimde aceleden bir an önce güncel yazılmış topik ve gönderileri okuyabilmek için üyelik girişimi yapmadan hemen "bugünün gönderileri"" butonuna tıklıyorum..Lakin o gün için güncel gönderi göndermiş olmama rağmen benim topik "bugünün gönderilerinde" görünmüyor.....RAINBOW olarak giriş yaptığımda ise ortaya çıkıyor .....

Bu hep böyle olmakta....bugün yine denedim..gündüzden topiğe gönderi yazmıştım..akşam ise misafir olarak "bugünün gönderileri" ne tıkladım..Lakin benim topik yine ortada yoktu... 10-12 adet topik görünmekteydi....Hatta dünün gönderi yazılmış topikleri dahi vardı halbuki..

Bu durum..: üyelerimizin gönderi yaptıkları topiklerin özellikle misafir okuyucuların gözlerinden gayri ihtiyari kaçabileceğini gösterdiğinden üzerine eğilinilmesini rica edeceğim..

Sevgi ve saygılarımla..