Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Guruba gush’bakışı....
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 07-03-2006, 14:11
serdarkus - ait Avatar
serdarkus serdarkus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 317/1236
52 Mesaj ına 2228 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Günün haberi:

“Pelin Batu soyunmasını savundu
…..

'Dün Gece Bir Rüya Gördüm' filminde tabuları yıkan eski diplomat İnal Batu'nun kızı Pelin Batu hemen ardından da Boxer dergisine soyundu. Bu nedenle de eleştiri oklarının hedefi olan oyuncu "Pişman değilim" diyor.

Dün Gece Bir Rüya Gördüm filminde uyuşturucu bağımlısı bir genç kızı oynayan Pelin Batu, film vizyona girmeden cesur sahnelerin basına verilmesi üzerine …….

…. Erkekler istediklerini yapıyor çıplak görüntüler ya da fotoğraflar sorun olmuyor. Ama bunu bir kadın yapınca ortalık ayağa kalkıyor. Bu çifte standart çok çirkin. Çıplaklık yaptığım işin bir parçası. İşim neyi gerektiriyorsa yapmaktan çekinmem. Son olarak babamla da aramın bu sahneler ve fotoğraflar yüzünden açıldığı söylendi. Böyle bir şey söz konusu bile değil. Benim babam çok aydın bir insan. Allah'tan başkalarının anlamadığı şeyi o anlıyor. Bir oyuncu olduğumu biliyor. Bu yüzden babamla sorun yaşamıyoruz. Benimle gurur duyuyor...."

VATAN / Başak ÇOKAN”

İhlascılar…
E hadi, sizin savunmanız nerede..

Sizinle kim gurur duyuyor..

BaBonuz acele cevap bekliyor!.