Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - aşk mı?hayat mı? (ikilemi!)
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 08-11-2008, 22:51
alihoca alihoca bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 361/2464
166 Mesaj ına 2501 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
alihoca´isimli üyeden Alıntı
Şu Arka BahÇe hakikaten çok tuhaf bir yer.

Bir şeyler yazmak yeterince zorken yazılanları da anlamak çin işkencesinden beter.

Bakın şu başlığa bir şey yazaayım diye ne zaman niyetlendiysem nafile beceremedim.

Beceremedim çünkü anlamadım.
Becermez gomaz ol!
Anlamaz gomaz ol!

Yani boyun posun devrilsin desem olmaz. Boyun yok ki devrilsin misali...

Hani beceremedinse yazma!
Anlamadıysan sor.

Ya da anlayabildiğin kadarını yaz. Değil mi ama.

Yazdığım bu mesajdan sonra konuyu konuşmak isteyen insanların konuşma isteklerinin içine etmiştim. Ki yazmadığım zamanlar da bile 'Hay Senin yazdığına yazacağına'' diye sinkaf eyledim durdum billahi.

Alıntı:
alihoca´isimli üyeden Alıntı
aşk sanki kimi insanların inandığı ve ulaşabildiği bir lüks gibi görünebilir. Hoş ulaştığı ve sahiplendiği zamanlar çoğunlukla farklı sonuçlar ürettiği de söyleniyor.

Aslında aşk hakkında samimi itiraflarımı içeren bu kısmı daha açacak bir yazı ile konuyu genişletmeliydim diye söylenmedim desem yalan olur.

Ama sonuç olarak sohbetin içine ettiğim için ne kadar gecikmiş olursa olsun;

Özürlerimi sunuyorum.