Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Akpmania (Tamamen tarafsız bir sevgi analizi)
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 25-05-2006, 01:10
Mazhi - ait Avatar
Mazhi Mazhi bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/113
0 Mesaj ına 2144 Kere teşekkür edildi
Mazhi - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı Akpmania (Tamamen tarafsız bir sevgi analizi)

mehmet göksu 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Bende taktım
Bende at gözlüğümü taktım.İç borç artmadı,cari açık artmadı,dış borç artmadı,faizler yükselmedi,imf'den kemer sıkın lafı gelmedi,ihraacat azalıp ithaalat artmadı,turizm gelirleri düşmedi,her gün yeni gerginlikle uyanmıyorum.Pembe gözlüklerimde yakıştı.Arslan başbakanım sen bize allahın bir lutfusun.Devam et az kaldı neyemi?Bilmem benim at gözlüğüm var.

metehan 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Hakli
Sayin Basbakanimiz hakli. Biz donen dolaplarin farkindayiz. Laiklik cigirtkanligi yapip yine ulkeyi soymaya hevesleniyorlar. Basbakanimiz biraz hircin, ama olur boyle seyler. Kendisini cok seviyoruz. Yurtdisindaki Turklere oy hakki verilsin istiyoruz.

Hasan 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Sayın Başbakan biraz sakin ol ve az konuş, işine bak.
Mesele hazımsızlık ve çıkarların zedelenmesidir.

Bu hükümete yetkiyi veren millet. Bırakın işini yapsın. Niye direnip engel oluyorsunuz? Çünkü sizin işiniz kolay. Davul hükümetin sırtında. Hesap onlardan sorulacak. Bazıları devlet imkanlarıyla sefa sürsünler bakalım. Alıştılar ya. Ülke yanmış umurlarında mı?

Başbakanım sen az konuş,işine bak. İcraatınıza ihtiyacımız var. Fakirimiz, açımız çok. Kazanmadan yiyenlere, açlarını görmeyenlere yazıklar olsun.

Senin işin zor. Onlar hep takoz

ok 24 Mayis 2006 / Çarsamba
cesur başbakan
seçime git göster kendini bak herkes yanında cumhurbaşkanlığına çıkarken de
meşruiyet problemi olmaz hadi göster delikanlılığını ibret olsun ötekilere????????????????

zebirli 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Sanmasınlarki halk koyun, olanı biteni görmüyor.
Millete rağmen bu ülkeyi istedikleri gibi yönetme ve parmaklarında oynatma hakkını kendinde görenler yine mi meydanda? Neden halk iradesine saygı yok? Demokrasi ve özgürlükleri bazıları neden hazmedemiyor? Özgürlük ve demokrasiyi kendi çizdiği sınırlar içinde görmeye alışık dar beyinler, alternatif düşünceler ve karşı inanç ve dünya görüşlerine sıfır tolerans gösterirlerken fedakarlık ve hoşgörüyü hep neden başkalarından bekliyorlar?

Başbakan millet seninle. Oyların arttı.

YENI ÇERI 24 Mayis 2006 / Çarsamba
oyun oyun oyun
dikkatli olun başbakanım cumhurbaşkanlı seçimi dolayısıyla daha cookkkk oyunlar planlıyorlar sizi karalıyamazlar allah sizi başımızdan eksik etmesin

almanya-li 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Basbakan sakin vaz gecme
Basbakani tebrik ediyorum. Bugüne kadar gelen hükümetleri gördük. Bu kadar oyundan sonra hemen pes ederlerdi. Ama bu Basbakan isi biliyor, bazi yanlislar yapsada, yine isi iyi götürüyor. Gelenleri gördük. Sitcom'dan hic birinin farki yok....

yavuz çakır öztürkler 24 Mayis 2006 / Çarsamba
helal BAŞBAKANIM
ARKANIZDAYIZ

AY 74 24 Mayis 2006 / Çarsamba
akıllanacağız birgün
çok merak ediyorum... şu erken seçimin arkasından ne çıkacak..! Ya çokmu özlediniz bu hükümetten öncesini... o günleri tekrar yaşamak değil hatırlamak bile istemiyorum... Seçim erkende olsa geç te olsa daha çok oyla bu hükümet yeniden seçilir... erken seçim isteyenler herhalde avucunun içini yalarlar ozaman...

yurtcu 24 Mayis 2006 / Çarsamba
2007 SEÇİMLERİNİ BEKLEYİNİZ
TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR HÜKÜMETİ ZOR DURUMA DÜŞÜRMEK İSTEYENLER BİLMELİDİRKİ HALKIMIZ ARTIK UYANIK ONLARLA HESAPLAŞMA 2007 YILI SEÇİMLERİNDE SANDIKTA OLACAK

buyo 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Ak parti olunca
Ak parti iktidar olunca akla gelenler;
1-Dokunulmazlıklar
2-Rektör atamaları,92de hükümet önermişti
3-C.başkanını halk seçsin bu zamana kadar kim seçti?
4-Seçim barajı düşürülsün,Barajı akpmi koydu?
Akp'ye taş koyduğunu sananlar ülkemizin geleceğine taş koyuyor lütfen ortamı geren hep akpmi?

golgelican 24 Mayis 2006 / Çarsamba
tebrikler
sn başbakanım tebrikler, seni seviyoruz.

samanyolu1 24 Mayis 2006 / Çarsamba
TÜRK MİLLETİNİ BAŞI HER ZAMAN DİKTİR
BU ÜLKE NE GÜÇLÜKLERLE GELDİ BURALARA BİRİLERİ TEK İHTİDARIN OLMASINI ÇEKEMİYORLAR VE HÜKEMETİN DÜŞMESİ İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORLAR BAŞ ÖRTÜSÜ VS KÜÇÜK ŞEYLERLE DAHA UĞRAŞIYORUZ NASIL İLERLERİZ NASIL ÜLKE EKONOMİSİ GELİŞİR DİYE DÜŞÜNMÜYORUZ AMA YENİ NESİL HER ŞEYİN FARKINDA TAYYİP BEYİ TEBRİK EDERİZ BU ÜLKE ERKEN SEÇİMİ ARTIK KALDIRAMAZ.

sebastian lion sebastic 24 Mayis 2006 / Çarsamba
BAŞBAKANIM SENİ SEVİYORUZ
TAYYİP BEY, HER ZAMAN HAKLI HALK ONU ÇOK SEVİYOR...
SEÇİM HEVESİNDE OLANLAR ŞUNU BİLSİNLER OYLARI ARTTI.
SEÇİM ÖNCESİNDE ONU HALKIN NAZARINDAN DÜŞÜRMEYE KALKIŞIYORLAR!
ONUN KADAR VATAN MİLLET AŞIĞI BİR BAŞBAKAN GÖREBİLİR MİYİZ BİLEMİYORUM

Eyup TURGUT SOSYALİST 24 Mayis 2006 / Çarsamba
ERKEN SEÇİMDENKAÇMA
ÜLKEYİ ZORA SOKMANIN ANLAMI YOK BİR AN ÖNCE ERKEN SEÇİM KARARINA İHTİYAC VARDIR LÜTFEN KAÇMA ÇÜNKÜ YENİLECEGİNİ BAL GİBİ BİLİYON İÇİN KARIŞIK ÜLKEYİDE KAOSA SOKMA

kkyl 24 Mayis 2006 / Çarsamba
büyüksen
Büyüklük hatayı kabul etmektir. Danıştay saldırısında herkesin payı var. bunda en çok hükümetin. Hatayı kabul etmek büyüklüktür. Sende büyük olduğunu ispatla

BARBARCONAN007 24 Mayis 2006 / Çarsamba
HELAL OLSUN SANA
Halkin sevgisini kazanmis, en delikanli basbakan olarak sen geldin. Allah yolunu acik etsin.

honeybee16 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Helal olsun sana başbakanım
Bu güzel ülkeyi hırsızlardan,hırsız yakını politikacılardan..!,hortumculardan;yeniden hortumlama zemini hazırlamaya çalışan karanlık güçlerden bizi ancak kelle koltukta cesaretinle,dürüstlüğünle,Allah korkunla sen kurtarırısın Tayyip Başbakan.Önce Atatürkü tanırım sonra seni.

orhan 24 Mayis 2006 / Çarsamba
Başbakanımızı destekliyorum.
sagduyulu yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Bir düşünelim Danıştaya silah çekilmiş, cenaze törenindede protestolar olmuştur. Zaten
ülkemiz terörle ugraşmaktadır. Dış kaynaklı terörü önlemek için, bir okadar savunma harcamaları yapmaktayız.
Bu olumsuzluklarda hükümeti suçlamak yanlışlıktır. Her zaman sagduyulu olmalıyız, bu hükümetin gitmesini belirten arkadaşlar, yeni hükümet konusunda alternatif yazalım lütfen.Teşekkürler

heybem 24 Mayis 2006 / Çarsamba
sayın başbakanım

çok çabuk sinirleniyorsunuz.hem kendi sağlığınıza zarar veriyorsunuz. hem ülkeye