Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Yaşanılmaz ülke Türkiye.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 17-03-2007, 18:17
buena vista buena vista bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 895/3266
652 Mesaj ına 4322 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Sorunlar, insanin bulundugu ülkeye (yasadigi yere) göre biçimlenir...

Alıntı:
alihoca´isimli üyeden Alıntı
Amacımın;
Ego-mego, laf sokuşturma-geçirme, kırmak-üzmek, 1-0 Galip-mağlup, tatmin filan da olmadığını açık yüreklilikle belirteyim.

Bildin-bilemedin gibi gereksiz sınava çekilmelerin olmadığı veya hep ben bilirim egolarından arınmış, velhasıl türlü komplekslerini aşmışların toplandığı bir dost meclisinde karşılıklı söyleşmek, dahası dertleşmek olarak yaklaştığıma inanmanızı dileyerek,

Soruya biraz daha açıklık(tekillik) getireyim dilerseniz.

Toplumsal kesimlerden,
Türk Milletinin %60-70'inin aptal olmasının SORUMLUSU kimdir.

Sn Ali hocam,

O sorumlu ben degilim!
Ancak, toplumun her kademesindeki bireyler görevlerini yerine getirselerdi;
Yapimi 125 yil süren bir limanin neden bitirilmedigini sorsalardi,
Kamu ihalelerinde yapilan yolsuzluklara gözlerini kapatmasalardi,
Cumhuriyetimiz kuruldugundan bu yana Hazine`den bos yere geçinenlere hesap sorsalardi,
Satin aldigi arabaya yüzde 61,6 ile yüzde 117 arasinda neden vergi ödedigini (AB de % 20) sorgulasaydi,
Makam arabasi konusunda biraz ince düsünebilseydi,
Ne olurdu ?
…….
Kisaca..
Ödedigi verginin nerelere harcanmis oldugunu merak etseydi,
Iyi olmaz miydi ?
Bizler de o zaman rahmetlinin yüzde hesabi ile ugrasmazdik benim güzel hocam..