Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Kum saati
Konu: Kum saati
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 24-02-2006, 22:03
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Kum saati

Endeksi neresinden incelersek inceleyim belli bir düzen ve fibo sayilarina rastliyoruz.

1 den 5 e kadar sayarak yükselisi bitiremiyecegimizi düsünüyorum.

Eger hala 5 inci dalgada isek bunun sonunda gelecek düsüsün 23,000 lere kadar uzanabilecegi aciktir.

3 olarak kabul gören dalganin yüzdesel olarak 1 den daha az kazandiridiginida düsününce bu fikir bende daha agir basiyor.

Normalde 3. dalgalar en yüksek momentuma sahip ve en hizli hareket eden dalgalar olmali. (genellikle)

1 ve 3 uzatmadi ise 5 in uzattigi kabul edilir ve bu seferde yüksek momentumu 5 de aramaliyiz.

Konu üzerinde zaman zaman örneklerle calismalar yapcagim.

(Sendemi ew ci oldun berg denildigini duyar gibi oluyorum )

Konuya giris olmasi bakimindan kabaca etiketlememi veriyor ve bazi oranlara dikkat cekmek istiyorum.

Yesil 1 olarak etiketlenen yerden sonraki 1 e kadar yükselis 1,27 kati kadar ilerlemis.