Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Haber ve Gelişmeler
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 14-12-2009, 13:50
LAZIO LAZIO bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 111/62
83 Mesaj ına 243 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Demokrasilerde Careler Tukenmez

Nerede benim "Kodumu oturturtan" iki seksen uzatan yurdumun delikanlilari.....

Zaten adamin,Tokat'ta hain baskin,parti kapatma derken,acilim kalmis elinde.....Essekten dusmuse donmus....

Istermisiniz simdi ufak capta bir ic kagasa.....Zaten,iki tarafinda basari ile kiskirttigi, millet birbirini sokakta silahla kovalamaya basladi bile.....Ondan sonra gelsin siki yonetim,muhtura,yasaklar,kapatmalar falan sonrada bir erken secim....Ay cok heycanlandim....Ates basti valla...

Secim dedik ama ya bu ampul kafalilar gidip gene abuk subuk birilerini iktidar yaparsa?.......Aman tasalandiginiz seye bakin......Elimizde kapi gibi yuksek mahkemeler var......Degistirirsin secim kanununu......Mesela dagdaki cobanin oyunun yarim......Aysun Kayaci kizimiz ve onun gibi demokrasiyi gercekten ozumlemis,okumus kardeslerimizin oyunu 135 sayariz....Tulum cikar tulummm......Oh happy days.....LAZIO

---------------------------------------------------------------------------