Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Mezun oldum,şimdi ne olacak?
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 24-07-2006, 13:59
serdarkus - ait Avatar
serdarkus serdarkus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 317/1236
52 Mesaj ına 2228 Kere teşekkür edildi
Tanımlı olan bir pişman olmayan bin..

Genç Mahzi okulu bitirmiş, içi gıpır gıpır,gönlü taze, heyecanlı.. bir işe başvurmuş, sonrasında görüşmeye gitmiş. Güzel sekreter biraz beklettikten sonra içeri almış.

Patron sormuş, “bizim şirketten beklentin ne”

"Walla efendim, şöyle 3-4 bin yuroluk maaş, güzel bir oda, iyi ve genç bir sekreter de verirseniz.. sahi, bir de araba iyi olur, masraflarını şirketin karşılamasını tercih ederim, bir de küçük başımı sokacak bir ev..”

Patron şöyle bir bakmış, düşünmüş, purosundan kocaman bir nefes çekip duvara doğru üflerken başlamış konuşmaya, “bak yigidim, sevdim seni.. benden sana sekiz bin yuro, bitişiğimdeki büyük odayı da sana veririm. Benim sekreter de biraz eskidi sayılır, onu da sana veririm. Altına masrafları sınırsız bir Jaguar. Deniz kenarında da küçük bir yalı ayarlarız artık.

Bizimkinin gözü şaşkınlıkla açılmış, yerinden şaşkınlıkla doğrulmuş, “şaka ediyorsunuz herhalde efendim!”

Patron sakin cevap vermiş, “Eee.. önce sen başlattın!.”

Hayırlı olsun sevgili Mazhi..
Pırıl pırıl bir insansın..
Hayatta herşeyin beklentilerin doğrultusunda gerçekleşmesini dilerim.