Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Gurme ve Yaşam Gustosu - Keyif,Lezzzet,Adresler,
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 04-04-2007, 21:22
Lizzy - ait Avatar
Lizzy Lizzy bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 82/262
70 Mesaj ına 293 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Şuraya da bir el atalım bakalım.Eksik kalmayalım yani...
Suadiye Bağdat caddesine Saray tatlıcısı açıldı bir süre önce.Beyoğlu merkezde hep çok iyi oldukları için buraya da aynı keyifle girdik.Yakınımızda açıldı diye de sevindik.ama sonuç hayal kırıklığı.Sanki bu başka bir yer.Herşeyi farklı.Bu kadar mı el değişir?
Bir de börekçi tavsiye edeyim size.Selamiçeşme'de gene cadde üzerinde Rumeli börekçisi.Çok güzel boşnak böreği yapıyor yani.Önünden geçerken bakmamaya çalışıyorum.Yoksa sonum kötü.Ben Bahçe'nin faydalı ürünlerine takılmaya devam edeyim en iyisi...