Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Yazic
Konu: Yazic
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 16-05-2006, 13:22
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Şık

14:19:20 Yazicilar Holding A.s, hisse Basina 0.65 Ytl Kar Payi Odenmesi Karari Aldi

Yazicilar Holding A.s.’nin 16.05.2006 Tarihinde Yapilan Olagan Genel Kurul Toplantisi’nda, Brut 26.000.000 Ytl Kar Payinin Dagitilmasi Ve Bu Nedenle Tam Mukellef Kurum Niteligindeki Pay Sahiplerine %65 Oraninda Olmak Uzere 1 Ytl Nominal Tutarindaki 1 Adet Hisse Senedi Karsiliginda 0.65 Ytl Brut (=net) Kar Payi Odenmesine, Gercek Kisi Pay Sahiplerine De %60.3132 Oraninda Olmak Uzere
1 Ytl Nominal Tutarindaki 1 Adet Hisse Senedi Karsiliginda 0.603132 Ytl Net Kar Payinin Nakden Odenmesine Ve Kar Dagitimina 22.05.2006 Tarihinden Itibaren Baslanilmasina Karar Verildigi,
Denetciliklere 1 Yil Sure Ile Gorev Yapmak Uzere Ahmet Bal, Ali Baki Usta Ve Iyigun Ozuturk’un Secildigi, 2006 Yili Hesaplarinin Sermaye Piyasasi Kanunu Ve Tebliglerine Gore Denetimini Yapmak Uzere Yonetim Kurulu’nca Secilen Denetim Serbest Muhasebeci Mali Musavirlik
A.s. Bagimsiz Dis Denetim Sirketi Seciminin Onaylandigi, Bildirilmistir. Genel Kurul Toplanti Tutanagi Gunluk Bulten Ekinde Yayinlanacaktir.

-imkb-
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez