Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - İnternet bankacılığı üzerine
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 10-04-2006, 04:43
halo - ait Avatar
halo halo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 44/22
20 Mesaj ına 59 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Öneri.

Bu konuda çok yazı yazdım, farkındasınız herhalde :

Çünkü bir problem yaşadım ve moralim çok bozuldu. Mali bir kayıp yaşamadım ama manevi bir kayıp yaşadım. Çok zor ve üzücü bir durum ile karşı karşıya kalabilir. Durumunuzun özelliği sonucu mali bir kayıp yaşayabilirsiniz. Bu yüzden aman çok dikkat edin.

1. Güvenliğinden emin olmadığınız bir bilgisayardan hesaplarınıza girmeyin.
2. Bilgisayarınızda mutlaka güncel bir virüs koruma programı kullanın.
3. İnternet ten gelen e-mail lerle banka sitelerine gitmeyin.
4. Şifre girerken bankaların hazırladığı ekranlardaki özel klavyeleri kullanın.

Benim uyguladığım özel ekler :
-----------------------------
5. Eft limitlerini düşürün.
6. Eft yapılabilecek hesapları kısıtlayın.
7. Şifre yaratan küçük aletler paralıda olsa bankalardan satın alın kullanın.
8. Kredikartı ve banka kartı limitlerini kısıtlayın.
9. Paralarınızın bulunduğu hesapla direkt bağlantısı olan kredi kartı kullanmayın.

Şuçlu duruma düşmemek için :
------------------------------
10. Komisyon karşılığı size EFT yapılan paraları başkalarına EFT veya SWIFT yapmayın.

Şaka
------------------------------
11. Bankada para tutmayın. Ev alın. Arsa alın. Yatağınızın altına koyun.
12. Bütün paranız ile hisse senedi alın devamlı malda kalın para boşta olmadığı için kimse çalamaz. (Hegün kontrol etmeyi unutmayın)

Paranmı var derdin çok büyük.

Saygılar.