Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ambar
Konu: Ambar
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 21-09-2007, 21:02
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Cool itilmiş ile kakılmış mı, itilip de mi kakılmış

Alıntı:
AnnE´isimli üyeden Alıntı
netice olarak , daha fazla saçmalamadan bir tavır belirteyim ki ; Kenan'ın anayasasına hayır demiş olmanın verdiği hakla, bu memlekete bu sıralar gelecek DAHA demokrat bir anayasayı ASLA ve ASLA haketmediğimizi ciddi olarak düşünmekteyim.

Zaten, memleket beni kusmuş , sınırlarının bile dışına atmış hala ne hakla konuşuyorum.

Bilmem ne zaman susmayı becereceğim.

Muhterem AnnE'm yine dallardaki olmuşlarla dolmuşları bir sallamışsınız ki...Klavyenize sağlık...Bırakın nokta istediği yerde kalsın...Değil mi ki biri birisine , "çık vatandaşlıktan" demiş...ne şanslısınız ki siz "hayır" diyebilen ve bu yolda mevcut tavrınızı en nadide kelimeleri döverek seçen ve ekranlarımızdan gözümüze gözümüze sokan siz....) Yahu bırakın ayda 1 santim uzayan saçı da, hasretliğin sonunun geleceği kesin ama ömrümüzün ne kadar biçilmişliği belirsiz durumlarımızda biz yine ıkınmaya ve sızlanmaya devam edelim...

Hay Allah , aslında alkış manasında bir yazı yazmayı düşünürken, al işte yine dağıttım...Neyse ....Biz burdayız...Gidebilen şanslıların geri dönebilme ihtimallerinin ya da gitmeye meyilli kişilerin kuyruğu toplarken şanslarına bin şükür ettikleri süreç kadar bile rahat yaşama şansımızın olmayacağı kesin...Bu keşmekeşde yine de kuyruklarımızı titretmeden yaşayabilmek üzere....

Kalınız sağlıcakla....