Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Forum hakkında .GENEL.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 27-03-2009, 18:17
LAZIO LAZIO bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 111/62
83 Mesaj ına 243 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Merhaba

Bu forumu bir sure once tesadufen kesvettim,soyle bir goz atip icinde eski dostlari gorunce birden heycanlanip hemen kayit oldum.......Uzunca bir sure her girisimde,mesaj yazamiyacagimi anlattigini cozmem hayli zaman alan,"mesaj yazabilirsiniz degil" seklinde bir ibare ile karsilasip hayal kirikligina ugradim....Ancak dun Sn Master'in piyasa analizini okumak icin girdigimde ibarenin "degil" kisminin kalktigini gorunce heycanlanip klavyeye sarilip herkese bir merhaba demek istedim.....Umarim herkesin sagligi,keyfi yerindedir....

Gorusmek dilegi ile hepinize sevgiler......LAZIO

--------------------------------------------------------------------------