Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka Sira
Konu: Arka Sira
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-02-2008, 08:49
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
omg.gif Emekliye Ölüm.........

Emekli yaşamasa da olur...

http://www.memurlar.net/haber/102599/

Daha kanun tasarı iken emekli olacak vekiller yeni düzenlemeden "biz niye anında etkileniyoruz "gibi bir feryatla itiraz kuruluna koşmaya hazırlanıyor... (Bu arada 4.000.- YTL olan vekilimin maaşı 6.000.- 8.000.-YTL ye çıkıyor haberiniz ola..Ne de olsa geçinemiyor garipler )

Peki pek muhterem milletimin vekili, siz böyle can hıraş koşarken vatandaş ne etsin???
Yavru kuş- vatatandaş kesiminde olan bir de ben dabiii kii- emeklilik hayali kurarken alacağı 500.- YTl ile mütevazi yaşamını hayallerin pembesini bozmadan, grileri örtmeye çalışırken bak şu habere....

Neredeyse üçte iki indirime maruz kalacak olan vatandaş- yani ben gibiler- alacağımız 220 .- YTL gibi bir bahşiş maaşı nasıl yapsam da parçalara ayırsam da kısmi mi harcasam top yekün mü attırsam diye aldı şimdi kapkara çarşaf misali düşünceler...

Haykırıyorum, çığırıyorum, Arka Sıralardan hatta ve hatta böğürüyorum.....

.........: Ölmeyen Allah öldürmüyor da, Allah'ın lüzumsuz kulları inatla ölün , diyor...

Bu arada Sn Ramo, "mazi kalbimde yaradır" ve meksika yı açamıyor... Tamam biliyorum. Teknoloji özürlüyüm... Ama merak ediyoruuummm:(