Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Stres
Konu: Stres
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 21-04-2007, 21:58
Lizzy - ait Avatar
Lizzy Lizzy bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 82/262
70 Mesaj ına 293 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Dr.Kiper'in önerilerini yarınlık,tek günlük uygulamaya karar verdim.Bu son çare.Oldu oldu,olmadı,bilemem artık.Kendimi denek ilan edip göreve başlayacağım yarın sabah.Yarın buraya yazarsam,bilin ki tamamdır bu iş.Yazmazsam aynen devam...Aman ne farkeder?Hava kirli,su öyle,küremiz fazlaca ısındı(belki stresstendir),memleket durumları vahim.Nereye baksak karanlık yani...
(Ya şimdi sabah sabah kalk,şu maddeleri teker teker uygula falan,gerdi beni şimdiden.İyiyim böyle.Siz de iyisinizdir.Bir sonraki konu???)