Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Guruba gush’bakışı....
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 29-12-2006, 23:15
serdarkus - ait Avatar
serdarkus serdarkus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 317/1236
52 Mesaj ına 2228 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Değişik açılardan bir bakış.. master hocama!

Oğlum kalk uykum var şimdi, sabahın körü olur mu şimdi, o saate kadar bilgisayarda oturursan tabi, bayram günü yıka bir elini yüzünü güzelce, al abdestini hele önce bir namazı kılalım, bayramlık bir koç alalım, erkenden bitirelim bari şu işi bu bayram amma açıkta kaldık, hiç böyle sıkışmamıştım oğlana anca bir çift ayakkabı alabildim, hanımaysa..salla, idare etsin işte ne var böyle giderse, seneye bir kurbanı bile zor keseriz artık bırr, amma soğuk hadi hocam, biraz çabuk kıldır şunu, daha dünya kadar işimiz var Allahuekb.. ulan üç kuruşu da şu ihlasa kaptırmasaydık ya..yok, yok yükselecek semiall.. şu desteğinin direncinii.. esselamuu.. hadi oğlum biraz çabuk, seçilmeden alalım iyi bir tane, ucuzundan.. bak nasıl şu kınalı..beğendin mi tamam tamam salalyıp durma şimdi koparacan kolumu, aldım gitti hadi oğlum geç öne kaçmasın şimdi sonra reha muhtara çıkarız akşama hah bak, şurada kasap da geliyor hemencecik kestirelim şimdi tamam tamam vekil ettim seni, amma kanlı hayvanmış maaşallah!

Ha, ho, noluyo layn pardon baba sen misin rüya görüyordum da tepişiyorduk arkadaşlarla uykum var biraz daha ne olur, tamam, üff, ben gelmesem, tamam üff, hemen hazırlanırım şimdi, tamam, üff.. ne duası okuyacaktım şimdi, neyse çakmazlar inşallah, üff, dondum be, farketemez baba sen bilirsin, zaten anca bir ayakkabı aldık, markası bile yok, hasanın babası hep nayk alıyo, bayrama bir de playsteyşın almış, tabi paraları ihlasa yedirmeseydin, iyi baba iyi, kınalı güzele benziyor, sen bilirsin, üff..hadi yürü yavrum, çabuk ol da bir an önce çata başlayayım, şimdi arkadaşlar varmış internet kafeye, ben de bu koyunun peşinde, banane ya.. üff, şimdi akşama kadar oradan oraya gezdirir bunlar, bana ne ya..hıı, zeyneplere de gidermiyiz acaba vışş.. olur baba, o kasap iyiye benziyor, zavallı hayvan şimdi bunun etini nasıl yerim ben..amma kan çıktı ha!.

Dur layn, kalk üstümden, hıı.. şu ot ne güzel anne nereye gidiyoruz biz şimdi, gezmeye mi götürüyor bize devamlı ot veren bu amca ne kadar iyi değil mi, hıgh, ayıı.. dur ben gördüm önce onu, ben yiyecem, dondum be, kış günü kırptılar tüyümü ne güzel sıcacıktı, oghh.. hayvan seni, anne benim babam oldu mu hiç, şu ota bak..hamm, tepişmeyin layn, a amca geliyor, dur layn azgın teke, bıktım be, vıshh.. çocuk da seviyor beni ne güzel, aa.. amcayla çocuk beni atta götürüyor, anne ben gelirim birazdan, bana şimdi şeker falan da alır bunlar, ne güzel.. aa, bir amca daha, ne kadar şirin, beyaz da önlüğü var, seviyor beni, anaaa niye yatırdı beni şimdi bu, elindeki parlayan şey de ne, noluyo layn..gıdıklama gıdımı, huylanıyorum bak.. ıggh!

İyi bayramlar, mutlu yıllar.. sevdiklerimizle beraber, hep beraber!