Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Bayramlarımız
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 29-10-2006, 11:36
Scarlet - ait Avatar
Scarlet Scarlet bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 4/10
4 Mesaj ına 21 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

En Büyük Bayramımızı her geçen yıl daha büyük coşkuyla yaşayıp, yurt sevgisinden habersiz, Türklüğünden utananlara bu ülkeyi bırakmayacağız.
Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=d7Nion5N4I4

22 yasindaki genc müzisyen Emir Cerman'in kendi kelimeleriyle
"Yuzyılın Lideri Ataturk" bestesi:

'Baska ulkelerin filmlerindeki kahramanlik hikayelerini, sinema veya TV de izleyenlerin agladiklarini ve hislendiklerini gordum. Bunun en buyuk nedeni notalarin vucudumuza yaptigi akil almaz sihir. Ve sonra dusundum ki , eger bu hikayelerde boyle tepkiler veriyorsa izleyiciler, bugun bu topraklarda ozgurce yasayabilmemizi borclu oldugumuz kendi atalarimiza ait olan ve yuzyillar boyu eserlerimize kaynak olabilecek , Kurtulus Savasimizin, Turk ordusunun sehit ve gazilerinin kahramanlik hikayelerinin, guclu bir muzik esliginde sunumuna nasil bir tepki verirdi. Ve bir gece yarisi sabahin ilk isiklarina kadar calistim, bu projeyi hazirladim. "Yuzyılın lideri Ataturk".