Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka BahÇe
Konu: Arka BahÇe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 15-05-2014, 14:27
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Tanımlı ................

soma katliamına dair üzüntülerimle .....

Eyyyyy solmuş sarmaşık güllerimin karadikenler sarmış , bedenlerindeki dikenleri törpülenmiş de bülbül göğsüne batırıp şakıyamamış bahçemin nefesleri MERHABA....

Çooookkk uzun soluklardan sonra geldim, uzun yolları teptim, kara toprak varsaydığım kumul yollu bol çakıllı, çamurları üstümden silkelemeye çalıştığım tozumla araladım BahÇe'min kapısını özlemle... Tekrar o taze, serin yumuşak kokusunu duymak için deriiiinnn bir nefes aldım sessizce...

İçim acıdı nedense... Kesif bir lezzet geldi ,çöktü genzimin en hassas yerine de, gönlüm bir bulandı... Sessizce ilerledim, tanıdık bir ses, bir cemali endam bakındım...
Emin hocamın karanfillerinin kokusunu aradım, Ali Hoca mın alıp götüren derin sohbetlerini duymaya çalıştım... İrina'nın ara ara pişirip sunduğu sade kahvenin kokusu burnumu titretti. Sevgili Master, sensei'n bilge, sakin, olurların olmazlarındaki olasılıklarından çıkan olabilirlik değerlerinin, olmazlardaki olağan durumların etkisindeki olabilirleri anlatan cümleleri kulaklarımı tatlı bir tını ile çınlattı... AnnE'm , sevgili validemin himayesindeki Alina'nın bile minik adımlarla yürüyüşünü aradım. Savaşmaktan bıkmayan bıkmışbroker abim, sevgili dik dohol , buenovista, neron, ramo...ayol daha ismini sayamadığımdan sebep affına sığındığım ama soframızda görmeye alıştığım nice dostlar...gözlerim aradı hepinizi... kocaman sarılıp da bir selam vermek istedim...

Ev yapımı yoğurda karıştırdığımız sarımsaklı salatalıkların cacık olduğu, naneli zeytinyağlı süslenmiş gelmiş soframızda çala kaşık serinlediğimiz zamanları özlemle andım. Dereotunun nefis ıtırlı kokusunun renk verdiği cacığımızın paylaşıldığı, rakı kadehlerinin birbirleriyle tokalaşmasından sebep çıkan şıngırtıları dinledim zihnimde sessizce....Fısıldadım sessizce...... MERHABA.....merhaba, merhaba......