Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Gentas
Konu: Gentas
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 18-04-2006, 16:48
Mazhi - ait Avatar
Mazhi Mazhi bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/113
0 Mesaj ına 2144 Kere teşekkür edildi
Mazhi - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı

Gentaşın benim için yeri bambaşka.Diğer tahtalarda yaptığım karları her zaman belli aralıklarla Gentaş hissesine çeviririm.Borsada aşağı yön hareket beklediğim dönemlerde Euro ve Altın asıl yöneldiğim iki yatırım aracıysa Gentaş üçüncüsüdür.Bir kumbaraya para atar gibi sürekli Gentaş alır atarım babamın hesabına,gaza gelip de satmayayım bir gün diye.Gentaş kısa vadelerde hoplatıp uflatmaz ama uzun vadede sabredene hep kazandırır gibime geliyordu/geliyor/gelecek.Borsadan uzak durmaya başladığım son dönemlerde de hiç satmadığım,hep almaya devam ettiğim kağıdım Gentaş oldu.Bugün babamın hesabına bir parti Gentaş daha yolladım
Gentaşı seviyorum,"zor tahtadır" diyenlere kulaklarımı tıkıyorum ve hedeflerime ulaşana dek sabırla bekliyorum.Kim bilir,senelerce toplarsam belki günün birinde beni Bolu-Mengende tanımayan kalmaz

İnAdInA GeNtAs,Bu BiR YaTiRiM TaVsİyEsİ DeĞiL,GeNtAş aŞkInIn DıŞaVuRuMuDuR.Bu AşK HiÇ BiTmEsİn