Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - 2008 Eurovision
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 25-05-2008, 09:44
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Putin gitti Rusya'ya eurovision verdiler. Yaşasın artık ruslar da medeniyetlerinin süper bir medeniyet olduğuna dair tasdikname almış hissedebilir, bizim Bülend Özveren gibi bir ülkeden bahsederken konuya örovizyon birinciliği var mı yok mu (yani insan mı değil mi) noktasından girebilirler.

Depresif ve fabrikasyon bir oylama sonucunda kamçatka tapiri suratlı buz patencisi yanında iki minibüs şöförüyle ruslara birinciliği kazandırdılar ve aslında sırf bu konuyu başlattım, bir de kapanış yapmalıyım diye yazıyorum, dolayısiyle zorlama yazmaktansa fazla uzatmayıp madde madde yazacağım.

- Etnik enstrümanlar, davullar, şeritli kıyafetlerden eurovision’un yeni modası milli sporcular oldu korkarım. Demiştim, 10 sene içinde eurovision yeni bir olimpik disiplin haline gelecek. Tanıyan varsa lütfen birileri TRT genel müdürüne yalvarsın da, seneye kırkpınar başpehlivanını göndermeyelim.

- Oylamaların zaten suyu çıkmıştı ama bu seneki gibi korkunç olduğunu hatırlamıyorum. Birinci gelen şarkı sonuncu şarkıdan daha kalitesiz. Buna ek olarak neredeyse bütün ülkeler delirmiş gibi ermeni yalakalığı yaptılar. Ciğeri beş para etmez şarkıları Avrupa’daki bütün kalelerimizi yıktı. Galiba iki üç sene içinde Ermenistan’a bir birincilik gidecek. Ancak oylamada iki adet harika enstantane de oldu. İrlanda öyle bir puan verdi ki, adeta alay ettiler, en kötü şarkılara en yüksek puanları dağıttılar. Çok çok takdir ettim. İkinci enstantane sarhoş taklidi yapan İsveçli spikerdi. Bülend Özveren olayın komikliğine adapte olamadı ama ben bayağı eğlendim.

- Falanca ülkeye yazık oldu diyeceğim ama, o kadar çoklar ki. Şöyle söyleyeyim, Yunan gavuruna bile yazık oldu. Ahh Azerbaycan …

- Elnur ve Samir … kalbimde daima ayrı bir yerleri olacak. Ayrıca Elnur (hala bilemiyorum hangisi hangisi, melek olan dediğim) Dream Thater’a vokalist olursa şaşırmam.

- Bizim çocuklar çok onurluydu. Bütün o komşuyu gör, ermenileri gör, rusları gör hay huyu içinde zamanında Sertab’a bile puan vermemiş ülkelerden puan söktüler.

Ve böylece bir örovizyon daha geride kaldı, ömrümü yiyerek. Seneye Moskova heralde. Aslında şu Medvedev dalgacı Mahmutun teki çıksa da önümüzdeki seneki yarışmayı şöyle otantik bir yere aldırtsa. Novosibirsk mesela, hatta Yakutsk. Bakalım orada ne ızdıraplar bekliyor beni. Son olarak, bu yıl yarışmaya katılan ABD eyaletlerinin diyeceği gibi,

“Thank you for watching”

2008 Eurovision