Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Tepkiler , kızgınlıklar vs......
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 03-11-2009, 13:36
LAZIO LAZIO bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 111/62
83 Mesaj ına 243 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Rahmetli Hocam guzel yazmis ancak ben kendisine katilmiyorum.....

Tarihte demokrasi olamamis bir cok Cumhuriyet var....Ilk aklima gelenler; Hitler Almanya'si.....Stalin Rusya'si.....Franco Ispanya'si....Saddam Irak'i....

Ote yandan demokrasiyi benimsemis,Cumhuriyet olmayan Isvec.....Ingiltere.....Norvec ve Danimarka.....

Bu orneklerden yola cikarak,gunumuzde pek populer olan "Cumhuriyeti korumak icin demokrasiden vazgecilebilir"soylemine dikkatle yanasmak gerekir.....Demokrasi ve Cumhuriyet birbirinin alternatifi degildir......

Cumhuriyet'i bir kenara birakalim,Cumhuriyetsizde olur demiyorum........... ama "Cumhuriyeti korumak icin demokrasiyi rafa kaldiralim fikrine son derece karsiyim......Yukardaki orneklerde goruldugu gibi (Bu gibi yuzlerce ornek bulunabilir)......Demokrasiyi bir kere rafa kaldirdinizmi bir daha onu raftan indirmek mumkun olmuyor.....

Vesile ile sevgili Hocam'i rahmet ve sukranla aniyorum......LAZIO

--------------------------------------------------------------------------