Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ser'den, Sera'dan.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 24-01-2016, 20:36
Emin - ait Avatar
Emin Emin bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 305/762
198 Mesaj ına 2281 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
ar_de_´isimli üyeden Alıntı
merakta bırakan uzun bir aradan sonra bence numaralandırmayı hak eden bir yazı girişi bu Emin

Değerli ar_de;

Yazdıklarımı çok sıkı takip edenlerden birisi olduğunu biliyorum. İlgin için yürekten teşekkür ediyorum ve kısa da olsa yazılara başlamadan önce sana yanıt vermek istedim.

En son yazdığım 13 Kasım 2014’ün üzerinden 438 gün geçmiş.

Bu uzun aranın sebebi birden fazla.

Biraz hastalığım, biraz ailemin hastalıkları, biraz seradaki işlerim, biraz çalıştığım işyerindeki yoğunluğum ve birazın taa öteki ucunda bulunan miktar kadar da yaşam sevincimin zedelenmesi nedeniyle yazamadım.

Peki, şimdi ne oldu da yazmaya karar verdim?

Yukarıda mazeretlerimi sıraladıklarımdan hangisi değişti?

Hiçbiri.

Eksilmedi, arttı.

Yazma işi de ayrı bir sıkıntı ama varsın diğer sıkıntıların içine bu iş de sıkışsın.

Yaşama coşkuyla tutunmanın çok uzağında olsam da, şimdilerde bir başka tutunma kulpu bulmuş gibiyim ve bu tutunmanın adını da rahatsız ediciliğine rağmen “dayak arsızından” yola çıkarak “yaşam arsızı” koydum.