Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Medya Yorumları
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 26-05-2012, 07:51
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5527 Kere teşekkür edildi
Tanımlı IHLAS HABER AJANSI ( saglam olsun diye oradan kopipeyst yaptım )

Çocukları çok severim ama ben ülkemde en az 3 çocuk istiyorum, çünkü genç, dinamik bir nüfusa ihtiyacımız olduğuna inanıyorum. Türkiye BM Çocuk Hakları sözleşmesini ilk imzalayan ülkelerden biridir, sezeryanla doğuma karşı olan bir başbakanım ve bunu bir cinayet olarak görüyorum, kürtajı bir cinayet olarak görüyorum buna kimsenin müsade etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Buna karşı çok daha duyarlı olmaya mecburuz. ( RTE )

AnnE'nin notu ;

Valla iki tane DAŞ gibi oglum var, bu haberi duyunca ikisinide aradım, '' lamn basbakan sizi ölü, beni katil zannediyor haberiniz olsun, salak salak yaşıyoruz zannetmeyin, beni de ihbar etmeyin '' diye.

İkisi de '' lan AnnE , merak edene ölüyü diriyi gösterelim çok istiyen varsa'' dediler.