Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Dgzte
Konu: Dgzte
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 14-11-2006, 10:36
aktie aktie bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 14/81
9 Mesaj ına 21 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Vergi dairesine bildirilen 9 aylik kar: 537.292 YTL.

Vergi dairesine bildirilen 9 aylik kar: 537.292 YTL.

Pazarlama & Satis Dagitim Gideri ve Genel Yönetim Giderini olusturan Faaliyet Giderleri (/) Brut Satis Karina göre halen yuksek oranda.
Bu oran Hurgaz'da %52 iken, Dgzte'nin orani: %98...

Milliyet'in diger gazetelerle birlestirilmesiyle (Posta, Fanatik, Radikal) beklenilen satis/pazarlama ve yönetim giderlerindeki beklenilen sinerji elde edilmemis durumda. Zamanla edilmesi beklenilen bu sinerji, kari olumlu yönde etikleyecegini dusunuyorum.

Öte yandan satislarin maliyeti de net satislara göre biraz fazla, ancak degisik gazete basmanin maliyeti biraz fazla olmasi normal olsa gerek... (%51 Hurgaz, %68 Dgzte).

saygilar
/aktie