Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Forum hakkında .GENEL.
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   444 0 Arkabahçe (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Forum hakkında .GENEL. (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=140)

neron 17-02-2006 08:44

ilkler

buraya ilk yazan ben olayım bari

Ceenk 18-02-2006 09:11

deneme

Master 19-02-2006 21:43

deneme

deniyorum :;saskingozler

chem73 19-02-2006 22:11

peki o zaman bende;)

nedo 22-02-2006 18:54

Ana sayfadaki menüde çalışmayan 3 buton yer alıyor.
"Bahçe", "Forum", "Erişim".

"Forum" butonu, buraya yönlenecek ama onun dışındaki ikisi için ne yapmalıyız?

"Bahçe" başlığını, makale sayfası için düşünüldü. Onu uzun uza izah edeceğim bitirir bitirmez. Gelelim "Erişim"e;

"Erişim"e tıklandığında siteyle, yazılarla vsvs ile ilgili soruların yönlendirileceği sayfa açılacak.

Bu bölümün adını
"Erişim" mi yapalım, "İrtibat" mı yapalım yoksa başka bir öneriniz var mı?
Başka sitede nası bir bölüm açabiliriz, bu konudada fikriniz varsa bildirin düşünelim, taşınalım...

nomeames 22-02-2006 19:29

"Bahçe" Kısmında makaleler mantıklı, İlk aklıma gelen,
Anasayfa daki menü içine "Yasal Uyarı" yada başka bir başlıkta olabilir, bir bölümün eklenmesi.

Genelde Sitelerde İrtibat kullanılıyor daha resmi olsun diye, ama Erişimde kullanılabilir.

Ayrıca Anasayfada, günün destek ve dirençlerinin yazıldığı bir bölüm açılabilir tek satırlık (eğer yayınlanacaksa), ve bu kısmın editorlu yapılarak, bir kullanıcı panelinden yazılması.

Aklıma Gelenler Bunlar, İyi Akşamlar:;sastikaldi

nedo 23-02-2006 00:38

Anasayfadaki forum butonu düzenlendi. Erişim için kimseden ses çıkmadığı için öyle bıraktım.

dentist 23-02-2006 10:19

Forum hakkında .GENEL.

Forum ana başlıkları netleşip düzenlenene kadar bazı mesajlarda ve topicler de yer değişiklikleri olabilecektir.

fiora 24-02-2006 12:03

Forum hakkında .GENEL.

Bölümlerle ilgili düzenlemelere başladık. İlk tasarım olduğundan , gözden kaçan detaylar olabilir..

Yazılarınızın, daha farklı bir şekilde , ya da neden bu şekilde topic altında birleştiği ya da yerleştirildiği gibi sorular.. es kaza kafalarda belirirse..

Derhal bu kısma yazınız.. Yazınız ki.. en güzel ve doğruyu birlikte tespit etmenin keyfini yaşayalım...

fiora 25-02-2006 10:31

Forumun işleyişinde, bir süre aksamalar olabilir arkadaşlar..

Mümkünse, aksama ya da sorunları buraya yazın. Aksi durumda benim haber alma şansım yok..

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler..

Ramo 25-02-2006 20:45

text Büyüklüğü

Sevgili Dostlar,
sanırım yazılabilecek karakter sayısı 10.000 ile sınırlandırılmış.bunu 30- yada biraz daha üstlere çekmekte fayda var.sevgilerimle

Ramo 25-02-2006 22:25

AlkiŞ-tŞk

Bahçemizin yeşilliğine güzel yazıları ile su verenlere can verenler.Şöle bir satır da olsa bir teşekkür yazabileceğimiz,Yazısının yanında bir kulakçık olsa ,iyi olmaz mı?Motive de etmiş oluruz.Saygılar sevgiler

dentist 26-02-2006 09:49

Alıntı:

Ramo´isimli üyeden Alıntı
Sevgili Dostlar,
sanırım yazılabilecek karakter sayısı 10.000 ile sınırlandırılmış.bunu 30- yada biraz daha üstlere çekmekte fayda var.sevgilerimle

Yapıldı...

alihoca 26-02-2006 16:27

Alıntı:

Ramo´isimli üyeden Alıntı
Bahçemizin yeşilliğine güzel yazıları ile su verenlere can verenler.Şöle bir satır da olsa bir teşekkür yazabileceğimiz,Yazısının yanında bir kulakçık olsa ,iyi olmaz mı?Motive de etmiş oluruz.Saygılar sevgiler

Dostlar da uygun görürse ve mümkün olabilir ise gerçekten güzel olur Hocam.

Böylece sayfayı bir iki satırlık tebrik ve teşekkür yazıları ile doldurmamış olduğumuz gibi onca emekle yazılan yazılarında bir arka sayfaya düşmesini engellemiş oluruz gibime geliyor.

Saygılar

bikmisbroker 02-03-2006 01:22

Buraya POST edilen yazilarin post edildikten sonra editlenmesi icin tanina sure 3 dkaika..
Evet yanlis degil 3 dakiak, cok az yahu?
Benim gibi yazma ozurluler buraya yaziyi yapistirmadan once 10 defa da editlesek post ettikten sonra yine de editlenecek birseyler bulacaktir..
Hic olmazsa o editing suresini 30 dk yapsaniz??

Mumkunmu???

TheSecret 02-03-2006 01:44

Alıntı:

bikmisbroker´isimli üyeden Alıntı
Buraya POST edilen yazilarin post edildikten sonra editlenmesi icin tanina sure 3 dkaika..
Benim gibi yazma ozurluler buraya yaziyi yapistirmadan once 10 defa da editlesek post ettikten sonra yine de editlenecek birseyler bulacaktir..

Mumkunmu???

Aynı durumu ben de farkettim. Mesaj kirliliği oldu topicte bu yüzden. Ayrıca smileyler için tanınan hak da çok az. Smiley kullanma adedini epeyce bir artırsak hiç fena olmayacak ;)

dentist 02-03-2006 03:05

Alıntı:

bikmisbroker´isimli üyeden Alıntı

Mumkunmu???

30 dakika yapıldı.

alihoca 02-03-2006 23:30

Güzel İnsan,
Asil Fiora;

Teşekkür edilebilen,geri alabilen ve teşekkür sayısı gösteren yenilik için harcadığınız emek ve çabaya öncelikle teşekkürler ediyorum.

//Mesajlar/Teşekkür sayısı: xx/xx
x Mesaj a x Kere teşekkür edildi //

Bu kısmın görünmesinin gerekliliği bir yana,görüntü olarak bile sanki hoş durmuyor gibi geldi bana.

Acaba,
Bunun yerine,kişinin sadece kendisinin görebileceği üç beş satırlık not yazarak teşekkür edebilsek daha mı iyi olur?

Ne dersiniz?

Amaa, herhangi bir gönderiden alıntı yaptığımız zaman ortaya çıkan görüntü yeniliği çoook hoş ve güzel olmuş.

Allah ne muradınız varsa versin İnşallaaahhh.

TheSecret 03-03-2006 11:31

Teşekkür

Script görünüm teması değişmiş. Bu nedenle mesajımı editliyorum. Bazen stress insanı dikkatsizleştirebiliyor :)

fiora 03-03-2006 12:23

Teşekkür botumuz sorunsuz çalışıyor ve sevildi galiba!!
:ds:*
aksama olmasın da daha başka güzellikleri uygulamaya vakit kalsın..

gemici 03-03-2006 13:11

Script görünüm teması değişmiş. yada botumuz sorunsuz çalışıyor...nedir bunlar anlamadığım için sorunlumu sorunsuz mu ,script değişmiş eski hali neydi bilmeyene farketmiyor..

fiora 03-03-2006 13:14

Mesajların altında bir kupa var. ŞİMDİLİK: daha uygun birşey bulduğumda değişecek..
Oraya tıklayarak, mesaj sahibine teşekkür edebiliyoruz. Böylece forum da TEŞEKKÜR ellerine sağlık v.s anlamındaki forum (deyimi ile kirlilikleri) önlemiş oluyoruz. Farklı bir anlamı yok..

Secret nin neyi kasdettiğini anlamak için epey çaba sarfettim ama.. nafile:confused:

bikmisbroker 06-03-2006 16:18

http://www.arka-bahce.org/forum/show...?p=946#post946 linkinde bir resim post ettim, normalde hisse net de ( http://www.hisse.net/forum/showthrea...=6478&page=261 )filan BUYUK olan bu resim arka bahcede ufacicik kaldi? Zannederim forumda bir yerlerin ayarinin yeniden yapilmasi lazim..

fiora 06-03-2006 16:39

B. broker,

minik bir pencere duyurusu ile açıklamaya çalıştım.
Bir yazılım. büyük resimleri küçültüyor, üzerine tıklandığında görünüm büyüyor.

Forum dizaynı büyük resimlerle bozulmamış oluyor. v.s..

Duyuru panosunda da yazdığım gibi bir deneme.. Kırmızı kart mı aldım yoksa:kirmizikart:

RAINBOW 06-03-2006 21:00

Alıntı:

gemici´isimli üyeden Alıntı
Script görünüm teması değişmiş. yada botumuz sorunsuz çalışıyor...nedir bunlar anlamadığım için sorunlumu sorunsuz mu ,script değişmiş eski hali neydi bilmeyene farketmiyor..

Ne demek istiyosun valla annamadım gemicim...:indifferent:

Arnavut kaldım gerçekten de....:;dedektif

:) :)

bikmisbroker 07-03-2006 14:39

Alıntı:

fiora´isimli üyeden Alıntı
B. broker,

minik bir pencere duyurusu ile açıklamaya çalıştım.
Bir yazılım. büyük resimleri küçültüyor, üzerine tıklandığında görünüm büyüyor.

Forum dizaynı büyük resimlerle bozulmamış oluyor. v.s..

Duyuru panosunda da yazdığım gibi bir deneme.. Kırmızı kart mı aldım yoksa:kirmizikart:

Valla COK guzel olmus, kucuk bir pencere aciliyor, durumu izah ediyor, SiRiN de ustelik??
Eline SAGLIK...

Ömmes 08-03-2006 18:50

Minik bir detay, konuların listelendiği sayfada alttaki zarflardan açık sarı olanının yanında

"Yeni mesaj yazılmamış Poüler Konu"

şeklinde bir minik hata var, söyleyeyim dedim. Teşekkürler ve kolay gelsin,

dentist 08-03-2006 19:21

Nerde ben göremedim;)

Ömmes 08-03-2006 20:30

Tam cevap yazıyordum ki, bulmuşsunuz :)

diye cevap yazdım, ve Sazanlığım tescillendi.

dentist 08-03-2006 20:38

Şakka

Est. küçük bir şaka yapdım sadece :) hoş gördünüz umarım.

Master 10-03-2006 10:21

Daha Özverili

Malumunuz Arka BahÇe logosunda DİKKAT de vardır... Lütfen İmza karekterlerinin adetlerini değiştirmeyiniz .. Bir değişiklik olacaksa duyurularda bildirmekten başka ilgilisine de bir PM ile ltf iletiniz.. Tşk ederim ...

fiora 11-03-2006 11:42

Evet. İmza karakter sayıları değiştirilmiş. Değiştirene:kirmizikart:

Rahat olunuz!

dentist 12-03-2006 20:40

Gizlilik

Değerli arkadaşlar Arka Bahçe Forumumuzun ruhuna aykırı olduğu için forumda olupda görünmeme seçeneği kaldırılmıştır. Bilginize sunarım.

fiora 12-03-2006 20:45

eyvah!!

Bu defa da , tercihlerini görünmez olarak kullananlar; bu haklarından yoksun olduklarından, misafir olarak gelmeyi tercih edecekler.

Bol misafirli günlere. ne diyelim..

RAINBOW 12-03-2006 20:51

Sorun

Bir sorunum var....biraz küçük ama yine de bahsetsem iyi olacak galiba...

Bildiğiniz üzere IMKB bölümüne "Dobra dobra" diye başlayan bir topik açtım..ve bu topiğe zaman zaman yazdığım bir kısım gönderi bulunmakta...

Yer yer arka-bahce forumuna girdiğimde aceleden bir an önce güncel yazılmış topik ve gönderileri okuyabilmek için üyelik girişimi yapmadan hemen "bugünün gönderileri"" butonuna tıklıyorum..Lakin o gün için güncel gönderi göndermiş olmama rağmen benim topik "bugünün gönderilerinde" görünmüyor.....RAINBOW olarak giriş yaptığımda ise ortaya çıkıyor .....

Bu hep böyle olmakta....bugün yine denedim..gündüzden topiğe gönderi yazmıştım..akşam ise misafir olarak "bugünün gönderileri" ne tıkladım..Lakin benim topik yine ortada yoktu...:kafasız: 10-12 adet topik görünmekteydi....Hatta dünün gönderi yazılmış topikleri dahi vardı halbuki..

Bu durum..: üyelerimizin gönderi yaptıkları topiklerin özellikle misafir okuyucuların gözlerinden gayri ihtiyari kaçabileceğini gösterdiğinden üzerine eğilinilmesini rica edeceğim..:)

Sevgi ve saygılarımla..

fiora 12-03-2006 21:07

belki de küçük değil.. önemlidir rainbow.
İlgine teşekkürler.

Mazhi 13-03-2006 14:46

Anadolu Sigorta hakkında iki kelam edeyim dedim ama topic yok Ansgr adına,benim açma yetkim yok,adminlerden rica edebilir miyim bu topicin açılmasını:)

Ceenk 13-03-2006 15:01

Alıntı:

Mazhi´isimli üyeden Alıntı
Anadolu Sigorta hakkında iki kelam edeyim dedim ama topic yok Ansgr adına,benim açma yetkim yok,adminlerden rica edebilir miyim bu topicin açılmasını:)

Sn.Mazhi,

Anadolu Sigorta topiği açılmıştır.

Syg.

TheSecret 13-03-2006 15:19

Nasıl yani?

Alıntı:

fiora´isimli üyeden Alıntı
eyvah!!

Bu defa da , tercihlerini görünmez olarak kullananlar; bu haklarından yoksun olduklarından, misafir olarak gelmeyi tercih edecekler.

Bol misafirli günlere. ne diyelim..

Forumda gizli olanlardan birisi de bendim Sevgili Fiora. Sanırım dikkatinizi çekmiştir. Yani ismimiz burada görününce korkak mı olacağız, itibarımızın sanalda kalan kısmı mı sarsılacak? Nickname'imin gizli olmasının başka nedeni olamaz mı? Şimdi neden misafir değilim? Bu soruların cevabını da bulmanız dileğiyle..

Şık değil.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Ceenk 13-03-2006 15:55

Sn TheSecret nickiniz bile size haklılık veriyor ama Arka BahÇe nin genel yaklaşımına uymuyor gizlilik.

Anlayışla karşılıyacağınıza inanarak tşk ederim.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:53 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce