Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - HaŞmetlİ Sİhİrbaz
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   Tebessüm (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=83)
-   -   HaŞmetlİ Sİhİrbaz (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=271)

HANNIBAL 31-05-2006 16:11

HaŞmetlİ Sİhİrbaz

evvet :;dedektif Zehirli tuvalet kağıdı, kayanın üstünki akbaba, su samuru ve haşmetli sihirbaz, taşları yavaş yavaş oturtalım... Nedir bu dörtlünün ortak yanı, bir poker masası gibi... Kaptanım daha iyi bilir, oordinat ve koordinat hesaplamaları ile bağlantı noktalarındaki bağları, bağların ne kadar kuvvetli olduğunu, bağlar kuvvetli ise yetişen üzümde o kadar kaliteli şarabı ise gurmeli olduğunu... Evet kaptanım; oturumu açalım

ZEHİRLİ TUVALET KAĞIDI
KAYANIN ÜSTÜNDEKİ AKBABA
SU SAMURU
HAŞMETLİ SİHİRBAZ..

yoksa sihirbaz bir kumarbazmı, haşmeti nerede ozaman ???

gemici 31-05-2006 22:08

Alıntı:

HANNIBAL´isimli üyeden Alıntı
evvet :;dedektif Zehirli tuvalet kağıdı, kayanın üstünki akbaba, su samuru ve haşmetli sihirbaz, taşları yavaş yavaş oturtalım... Nedir bu dörtlünün ortak yanı, bir poker masası gibi... Kaptanım daha iyi bilir, oordinat ve koordinat hesaplamaları ile bağlantı noktalarındaki bağları, bağların ne kadar kuvvetli olduğunu, bağlar kuvvetli ise yetişen üzümde o kadar kaliteli şarabı ise gurmeli olduğunu... Evet kaptanım; oturumu açalım

ZEHİRLİ TUVALET KAĞIDI
KAYANIN ÜSTÜNDEKİ AKBABA
SU SAMURU
HAŞMETLİ SİHİRBAZ..

yoksa sihirbaz bir kumarbazmı, haşmeti nerede ozaman ???

sihirbaz zehirli kayanın üstündeki su samurunu tuvalet kağıdı ile haşmetli akbabaya çevirecek

HANNIBAL 31-05-2006 22:27

Alıntı:

gemici´isimli üyeden Alıntı
sihirbaz zehirli kayanın üstündeki su samurunu tuvalet kağıdı ile haşmetli akbabaya çevirecek

Bu sihirbaz bir düzenbaz olmasın, söz meclisten ırak, meclis zaten IRAK ta olan bitenden IRAK ama IRAK a IRAK olmak sen beni burda bIRAK gibi bir meal içerir, susamuru akbaba yı sorgulayalım zehire sonra geliriz abi...

gemici 31-05-2006 22:32

o zaman ak baba geçekten baba mı ..babaysa da ak mı..bu çok önemli..su samuru kaç çeşittir...bütün içeceklerin samuru varmıdır..mesela cola samuru,bira samuru gibi(anlamayan olur belki diyerek örnek verdik)

HANNIBAL 31-05-2006 22:38

Alıntı:

o zaman ak baba geçekten baba mı ..babaysa da ak mı..bu çok önemli..su samuru kaç çeşittir...bütün içeceklerin samuru varmıdır..mesela cola samuru,bira samuru gibi(anlamayan olur belki diyerek örnek verdik)

ingilizcede akbaba ya "white father" derler abi, father ise white midir bilmem, su samuruna gelince daha önceki mesajların içinde uru nun anlamına değinmiştim, fazla kelam sonu haram demişler, bir illiyati zilliyet içerisinde babı mukeddaras yapar isek vuku bulan olayın içindeki müktesabattan yola çıkarak su = water sam= sam amca uru= mesajların içinde saklu,

olay karışık, binanın önünde var sarmaşık, sen dama çık, asıl sarmaşığa sonra

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhaaaaaaa aaaaaa

I m not jane...

gemici 31-05-2006 22:43

sam amca mam amca derken işi cia ya getirecen aman ha tehlikeli bölgelere girmeyelim..cia okuyormuş yazdıklarımızı...(işi gücü bırakıp ne olmuş yani hayret..sen kendi dalgana bak sana ne kardeşim..)burası üçüncü şahıslar için

HANNIBAL 31-05-2006 22:50

Alıntı:

sam amca mam amca derken işi cia ya getirecen aman ha tehlikeli bölgelere girmeyelim..cia okuyormuş yazdıklarımızı...(işi gücü bırakıp ne olmuş yani hayret..sen kendi dalgana bak sana ne kardeşim..)burası üçüncü şahıslar için

CİAramın dumanı tüter durur, korkan bu meydanda donsuz oturur diye anonim bir şairin dizeleri vardır, bu esnada bana "anonim şair" derlerdi mahallede bana bilirmisin... :)

TRiPLeX 31-05-2006 22:53

Alıntı:

HANNIBAL´isimli üyeden Alıntı
CİAramın dumanı tüter durur, korkan bu meydanda donsuz oturur diye anonim bir şairin dizeleri vardır, bu esnada bana "anonim şair" derlerdi mahallede bana bilirmisin... :)

Mahallede adın çıkmış o zaman senin.

gemici 31-05-2006 22:56

ne mahallesi anadoluda dilden dile yayılmıştır...edebiyat kitaplarında bile var..anaonim diye ben çok gördüm adını

TRiPLeX 31-05-2006 23:01

Alıntı:

ne mahallesi anadoluda dilden dile yayılmıştır...edebiyat kitaplarında bile var..anaonim diye ben çok gördüm adını

Dil girerse işin içine o başka. Hele anaonim olunca işler karışır.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:37 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce