Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Kim Haklı ( ANKET)
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   iç-dış politika (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Kim Haklı ( ANKET) (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=279)

AnnE 14-06-2006 10:33

Kim Haklı ( ANKET)

Doğuştan kız eğilimli bir genç ameliyatla kadın oluyor, yani "dönme". Sesi güzel, bir süre burada sahnelere çıkıyor, "12 Eylül" yönetiminden çekiniyor. İngiltere'ye gidiyor, şarkıcılığa orada devam ediyor. Bir İngilizle evleniyor. Yıllar sonra Türkiye'ye geliyor, bir televizyon programına katılıyor, ailesinin kendisini nasıl dışladığını anlatırken, telefon bağlanıyor, on beş yıldan beri görmediği ablası. Gözleri doluyor, herhalde "Ablam beni ne kadar özlemiştir!" diye...
Hayır, ablasının onu özlediği filan yoktur, şarkıcılıktan kazandığı paraları bir vakfa bağışlamasına çok kızmıştır:

"Biz burada sıkıntı çekerken, sen malını mülkünü öldükten sonra Mehmetçik Vakfı'na bağışlamışsın, yazıklar olsun sana!"

bikmisbroker 14-06-2006 10:37

Ilginc bir konu??
Neden "TV ciler HAKLI" secenegi yok?? :D:D

Buddha 14-06-2006 10:38

İngiliz enişte seçeneği neden yoktur...

HANNIBAL 14-06-2006 10:39

Dönen haklı, hakederek dönmüş, dönemsel olarak sonra ülkesine geri dönmüş, sahnelerde fır dönmüş, abla armut düş ağzıma pis demiş.. Askere gidememesinden dolayı bağışları ile bir nevi bedelli askerlik yapmış...

janus 14-06-2006 12:21

En haklısı AnnE. öbürleri az haklı. :excited:

hakan 14-06-2006 13:11

Abla haklı diyorum. Millet sıkıntı çekerken hiç yardım etmemiş çok ayıp çok:kirmizikart:

HANNIBAL 14-06-2006 13:50

Alıntı:

hakan´isimli üyeden Alıntı
Abla haklı diyorum. Millet sıkıntı çekerken hiç yardım etmemiş çok ayıp çok:kirmizikart:

Abla evlimiymiş bekarmıymış !!! onu merak ettim, şimdi neden derseniz, bekarsa içinden kuruntu yapıp, adam ameliyat oldu, hemen kendisine bir koca buldu, biz hala kız kurusu gibi oturuyoruz buralarda da diyebilir, benliğinde yeretmiştir...

hakan 14-06-2006 13:56

Alıntı:

HANNIBAL´isimli üyeden Alıntı
Abla evlimiymiş bekarmıymış !!! onu merak ettim, şimdi neden derseniz, bekarsa içinden kuruntu yapıp, adam ameliyat oldu, hemen kendisine bir koca buldu, biz hala kız kurusu gibi oturuyoruz buralarda da diyebilir, benliğinde yeretmiştir...

Bak bunu hiç düşünmemiştim. Belki Englanda gitseydi o da bi engiliz koca bulurdu kendine. Yazık olmuş ablaya harcamış gençliğini :cry:

Ramo 14-06-2006 14:58

Netekim Haklı netekim.

TheSecret 14-06-2006 18:40

Alıntı:

Ramo´isimli üyeden Alıntı
Netekim Haklı netekim.

Biz ihtilali niye yaptık? Devlet içün millet içün.

Birisi haklıysa niye haklıdır, neden haklıdır, araştırmak lazım değil mi? Hak varsa vardır yoksa yoktur. (bu söz O' na ait değil miydi yaaa :confused:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:53 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce